Produkcji „Tańca z Gwiazdami” w końcu udało się zaprosić do programu Julię Wieniawę, czyli jedną najpopularniejszych gwizd młodego pokolenia, która jest gwarancją na dużą oglądalność show. Młoda artystka zgromadziła na swoim Instagramie ponad milionową społeczność i wygrała w tym roku tytuł „Influencerki roku”, więc na pewno może liczyć na wsparcie fanów podczas rywalizacji. Duża popularność gwiazdy wiążę się też z wysokim wynagrodzeniem. Aktorka ma dostawać za każdy odcinek aż 30 tysięcy złoty!

Julia Wieniawa influencerką roku ! Czy zasługuje na to miano?

Co więcej, Julia na swoim Instagramie uwielbia pokazywać swoje kocie ruchy, więc na pewno świetnie poradzi sobie z opanowaniem tanecznych choreografii w show. Dodatkowo, Wieniawa ćwiczy jogę i jest bardzo rozciągnięta, więc można rzec, że jej sukces w „Tańcu z Gwiazdami” jest już pewny.

Julia Wieniawa – czy znów jest zakochana?

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Super Express donosi też, że wśród nowych uczestników znajdą się też: Tomasz Oświęciński, Blanka Lipińska i Anna Karwan. Niewykluczone, że w programie znajdą się też uczestnicy głośnego programu „Love Island” : Sylwia i Mikołaj.

Komu będziecie kibicować?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com