Alain-Fabien (syn Alaina Delona)

Najmłodszy syn przystojnego aktora niedawno obchodził swoje 26 lat. Jest niesamowicie podobny do swojego ojca w tym wieku. I w takich latach zabłysnął już na ekranach kin w filmach „Samuraj”, „Pierwsza noc pokoju” i „Zorro”.

Justyna Żyła pozuje całkiem bez ubrań. Prowokacyjne zdjęcie zdziwiło prawie każdego

Chet (syn Toma Hanksa)

Chet wyróżnia się z rodziny. Nie rozpoczął kariery aktorskiej, nie przypomina swojego ojca, w przeciwieństwie do swojego starszego brata ... Ale młody człowiek ma wielu fanów i udaną karierę rapera.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Patrick (syn Arnolda Schwarzeneggera)

W wieku 20 lat Schwarzenegger zdobył tytuł „Mr. Universe”. Teraz jego syn Patrick jest dwa lata młodszy. On, choć nie tak jak jego ojciec w tym wieku, jest też bardzo przystojny. Patrick wystąpił w kampaniach reklamowych dla głównych marek. Pojawiał się w reklamach firm Hudson Jeans, Tom Ford, Mango Man i Calvin Klein. Młody człowiek ma też konto na Instagramie, które jest popularne wśród płci pięknej.

Milo (syn Mela Gibsona)

W biografii Mela Gibsona jest wiele wątpliwych punktów. Ale jedno jest jasne: liczne dzieci aktora są cudowne, dotyczy to również jednego z młodszych synów, Milo. Początkowo Milo pracował jako zwykły masażysta i nie aspirował do mediów. Jednak gdy młody człowiek postanowił spróbować swoich sił w kinie, jego życie się zmieniło. Wszystko dzięki temu, że Milo odziedziczył po rodzicu nie tylko urodę, ale także talenty aktorskie.

Katarzyna Cichopek wypoczywa z rodziną! Najważniejszy jest nasz komfort!

Mick (syn Michaela Schumachera)

Mick Schumacher w typie przypomina swojego ojca. Jasnowłosy, dostojny, otrzymał od ojca nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także zamiłowanie do szybkości. W zeszłym roku Mick zadebiutował w Formule 1 i pokazał dobry wynik. Ponadto młody człowiek jest aktywnie zaangażowany w sieci społecznościowe. Liczba abonentów rośnie każdego dnia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com