Justyna Żyła jest byłą żoną skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Z nim kobieta urodziła dwóch dzieci: córkę Karolinę i syna Jakuba. Para mieszkała razem całe 12 lat, a potem się rozstała. Pododem rozstania stało to, że sportowiec miał romans z inną kobietą. Obecnie Justyna Żyła aktywnie wbija szpile byłemu mężowie. Obecnie para kłoci się najbardziej o dzieci. Justyna uważa, że Piotr całkiem nie interesuje się życiem Karoliny i Jakuba. 

Niepokojące doniesienia o Beacie Szydło. Nie o tym marzyła była premier

Justyna Żyła

Justyna Żyła zamieściła odważne zdjęcie

Była żona Piotra Żyły zaczęła nowe życie. Między innymi spotyka się z nowym mężczyzną, tożsamość, którego nie zdradza. Bardzo dobrze widać, że jest szczęśliwą. Dodatkowo jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Na jej Instagramie często możemy zobaczyć zdjęcia z dziećmi oraz przepisy kulinarne. Ale oczywiście i prowokacji też nie brakuje! Ostatnio gwiazda pochwaliła się swoim zdjęciem... bez ubrań. Na Insta Story widzimy jej zdjęcie, gdzie ona okryta jedynie ręcznikiem. Jak się okazało, Justyna poważnie zaczęła dbać o swoje ciało.

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Waga w dół. Spoczko. Byle do “normalności” - napisała Justyna Żyła w opisie zdjęcia.

Instagram Justyna Żyła

Dawid Narożny został ojcem po raz drugi. Dawid Narożny po rozstaniu z Magdą Narożną, z którą ma córkę, nie zwlekał długo, by odnaleźć nową miłość. Jego serce prędko skradła piękna Joanna. Nowa para nie ociągała się i nie trudno było zauważyć, że partnerka celebryty ma coraz większy brzuszek. Kiedy w końcu przyznali się, że spodziewają się dziecka, para w jednym z wywiadów opowiedziała między innymi o tym, że spodziewają się syna. Podali też imiona dla niego nad którymi się zastanawiają.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com