Gwiazda Katarzyna Skrzynecka w dzisiejszych czasach jest bardzo popularną osobą w Polsce. Ona znana dla wszystkich jako aktorka i prezenterka jednocześnie. Celebrytka wystepowała w takich widowiskach teatralnych jak: w musicalu Metro, w Tessie Edwarda Dziewońskiego, czy Alinę w Balladynie. Plus do tego, Kasia jest aktorką dubbingową. Jej głos mogli usłyszeć  w filmach Walta Disneya: Piękna i Bestia, Alladyn oraz Król Lew. Skrzynecka również była prowadzącą Taniec z gwiazdami. Była dwukrotnie nominowana do Telekamer w kategorii „Rozrywka”. Katarzyna Skrzynecka znajduje się w rankingu najpopularniejszych prezenterek w Polsce.

Magdalena Cielecka o swoich nagich scenach

Prezenterka i aktorka Kasia Skrzynecka

Dodatkową popularność jej tak samo przynosi Instagram, gdzie liczba obserwujących nalicza ponad 100 tysięcy. Tam gwiazda nie boje się pokazywać siebie z różnych stronach. W najnowszym zdjęciu, którym prezenterka podzieliła się w sieciach społecznościowych, to była fotka zrobiona w czarnym body. Musimy się przyznać, ale gwiazda wyglądała bardzo seksownie.

Katarzyna Skrzynecka w seksownym body

Popularne wiadomości teraz

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Do obrazu byli dodane czarne kozaki ze skóry lakierowej, rajstopy kabaretki i, bardzo ważny element, sztuczne uszy królika. Nie zabrakło także radosnych komentarzy od fanów:

"Pięknie Kasiu, a figuraaaaaa, ale figura super, byłam, widziałam,super komedia, a Pani Kasi owacje na stojąco"

Kto zastąpi Margaret na The Voice of Poland?

Jak Wam taki obraz Kasi Skrzyneckiej? 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com