Gwiazda Katarzyna Skrzynecka w dzisiejszych czasach jest bardzo popularną osobą w Polsce. Ona znana dla wszystkich jako aktorka i prezenterka jednocześnie. Celebrytka wystepowała w takich widowiskach teatralnych jak: w musicalu Metro, w Tessie Edwarda Dziewońskiego, czy Alinę w Balladynie. Plus do tego, Kasia jest aktorką dubbingową. Jej głos mogli usłyszeć  w filmach Walta Disneya: Piękna i Bestia, Alladyn oraz Król Lew. Skrzynecka również była prowadzącą Taniec z gwiazdami. Była dwukrotnie nominowana do Telekamer w kategorii „Rozrywka”. Katarzyna Skrzynecka znajduje się w rankingu najpopularniejszych prezenterek w Polsce.

Magdalena Cielecka o swoich nagich scenach

Prezenterka i aktorka Kasia Skrzynecka

Dodatkową popularność jej tak samo przynosi Instagram, gdzie liczba obserwujących nalicza ponad 100 tysięcy. Tam gwiazda nie boje się pokazywać siebie z różnych stronach. W najnowszym zdjęciu, którym prezenterka podzieliła się w sieciach społecznościowych, to była fotka zrobiona w czarnym body. Musimy się przyznać, ale gwiazda wyglądała bardzo seksownie.

Katarzyna Skrzynecka w seksownym body

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Do obrazu byli dodane czarne kozaki ze skóry lakierowej, rajstopy kabaretki i, bardzo ważny element, sztuczne uszy królika. Nie zabrakło także radosnych komentarzy od fanów:

"Pięknie Kasiu, a figuraaaaaa, ale figura super, byłam, widziałam,super komedia, a Pani Kasi owacje na stojąco"

Kto zastąpi Margaret na The Voice of Poland?

Jak Wam taki obraz Kasi Skrzyneckiej? 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com