Polska aktorka Magdalena Cielecka, jak i większość artystów często pokazuje się w erotycznych scenach. Zdarzają się różne. Czasami delikatne, gdzie możemy zobaczyć tylko drobniutką część ciała, a w innym przypadku już widzimy prawdziwą scenę seksu, na której i tak jest wszystko jasne.

Świąteczne dekoracje u Małgorzaty Rozenek-Majdan

Tak, na jednym z wywiadów portalu Fakt.24 aktorka szczero powiedziała o tym, co czuje, kiedy ma podobne nagrania i jaki w ogóle ma do tego stosunek.

Polska aktorka Magdalena Cielecka

"Przede wszystkim patrze na jakąś scenę, jakiś film, to wiedzę siebie i mam świadomość, że tam to jestem ja, ale przede wszystkim patrze na jakieś kawałek pracy, która została wykonana. I zastanawiam się przede wszystkim czy to służy i czemu to służy?"

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

powiadomiła Magdalena, przy tym dodając:


"Dla mnie bardzo istotnym jest , jeżeli my mówimy o nagości na ekranie czy w teatrze, to po co to robimy? Jakiego rodzaju emocji to musi wywołać. Jeśli chce się pokazać prawdę człowieku, to również dotyczy intymności, nagości tego, gdzie jesteśmy z drugim człowiekiem.

Magdalena Cielecka

Magdalena Sielecka tak samo mówi o tym, aby wyjść do widzów na nago, nie widzi w tym żadnej bariery. Bo dla niej to jest przede wszystkim praca i do tego ona już się przyzwyczaiła.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zaszaleli z dekoracjami świątecznymi

"Widz nie patrzy na moje ciało nagie. Po pierwszy jest uderzony jakąś emocją. Jakim też może troche szokiem. Jest złapany za twarz i mam nadzieje, że docierają do niego treści, ani  obrazek"

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Mucha pokazała się w foliowym bikini. Anna Mucha, to jest ta polska aktorka, która często lubie zaskakiwać. Ona jednokrotnie pokazywała zdjęcia, na których wiele było odsłanięte, co swprawiało zachwyt bardziej u silnej połowy ludzkości. Ostatnio gwiazda pokazała siebie w foliowej kreacji.  Jak się okazało zdjęcie pochodzi z planu serialu „M jak Miłość”. Serialowa Madzia owinęła się folią, tworząc z niej bikini, czekała na powrót do mieszkania swojego ukochanego Andrzeja. Niestety Magda zaliczyła wpadkę, gdyż Budzyński pojawi się ze swoją córką Anią.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com