Prezenterka przyznaje, że kocha wszystko, co jest związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Po prostu kocham święta Bożego Narodzenia. To jest absolutnie magiczny czas w moim życiu, ulubiony zdecydowanie. Uwielbiam dekorować dom, uwielbiam wszystkie rzeczy związane ze świętami. To są najcudowniejsze wspomnienia mojego dzieciństwa. I bardzo bym chciała, żeby moi synowie mieli podobne. I mój mąż zawsze się śmieje z moimi synami, że my mamy tyle stroików w domu i tyle dekoracji świątecznych, że sąsiedzi mogliby do nas przyjść i sobie pożyczać, a i tak by nikt nie zauważył ich braku. Ale moim zdaniem Boże Narodzenie właśnie lubi tę przesadę – powiedziała agencji Newseria.

Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o kolejnym dziecku

Nic więc dziwnego, że przy okazji dekorowania swojego domu ozdobami świątecznymi, Celebrytka podzieliła się efektami ze swoimi fanami na Instagramie. Trzeba przyznać Małgosi, że dekoracje naprawdę robią wrażenie. Główne skrzypce gra wielka choinka przystrojona w tradycyjny sposób. Jednak choinka to nie wszystko, u Małgosi w każdym kącie stoi jakaś ozdoba.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Małgorzata Rozenek walczy o godną śmierć karpi! "Co roku odbywam awantury w sklepach"

Ciekawe, czy z równie wielkim zaangażowaniem perfekcyjna pani domu będzie też dbała o porządek i starannie wycieranie kurzy z tych licznych ozdób. Jak myślicie?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com