Polska aktorka, Anna Mucha, najbardziej znana z serialu "M jak miłość" uwielbia przerażać swoją publiczność. Gwiazda ma swoje konto na Instagram, gdzie często publikuje swoje prowakacyjne zdjęcia. Może pokazać się z odsłoniętą piersią lub zaprezentować swoje pośladki. Po urodzeniu dwójkę dzieci celebrytka nadal wygląda pięknie i zadbanie. 

Rodzina Damięckich w żałobie. To trudny czas...

Od niedawna w swoich mediach społecznościowych Mucha po raz kolejny pochwaliła się odważnym zdjęciem. Na foto gwiazda pozuje w prześwitującym body, gdzie prezentuje swoje piersi. 

Jesteśmy silne, jesteśmy piękne, jesteśmy zdolne 💪🏼😎 ... czasem do wszystkiego 😈😛 Co daje Wam pewność siebie? co sprawia, ze czujecie się piękne ? siła wewnętrzna - tak! siła dokonań - tak! siła tajemnicy 😎 bo czasem to, jest coś, co chowamy pod spodem 😉 -napisała Anna Mucha.

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Sylwia Bomba schudła 30 kg! Wygląda fenomenalnie

Pod zamieszczonym postem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów:

Boże Anka 

Pięknie wyglądasz

Ale śliczna

Piękne piersi

Piękna 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgosia Rozenek - Majdan zmieniła wygląd. Małgosia chętnie dzieli się nowinkami na temat swojego wygładu. Tym razem przyszedł czas na powrót do naturalności. Celebrytka zrezygnowała z zakładania sztucznych rzęs! Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com