Ula Chincz znana na YouTube jako Ula Pedantula rzadko dzieli się z światem swoim życiem prywatnym. Gwiazda stacji TVN pokazuje w sieci to, co chce, nie przekraczając w tym granicy dobrego smaku. Dziennikarka wraz z mężem, z którym jest już 14 lat po ślubie mają już 11-letniego syna Ryszarda. Ostanio gwiazda zdradziła, że znajduje się w drugiej ciąży. Będąc w błogosławionym stanie udostępniła przepiękne zdjęcie i zdradziła płeć dziecka (chłopczyk) 

Ostatnio gwiazda podzieliła się ze swoją publicznością zdjęciem ze sowim małym synkiem Robertem. W swoich mediach społecznościowych celebrytka opublikowała zdjęcie, gdzie z przytulonym do niej synkiem delikatnie uśmiecha się do obiektywu.

Dzień dobry! Kilkanaście dni temu zapytałam Was, czy zrobić filmik o moim dniu w nowej noworodkowej codzienności. Odpowiedzi były zdecydowanie na tak, więc oto jest i czeka na Was świeżutki na YT. Jak radzi sobie MamUla na co dzień? -napisała Ula Chincz i między tym zachęciła do swojego You Tube kanału. 

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Aktorka Tamara Arciuch świętuje urodziny swojej córki. Zamieściła archiwalne zdjęcie swojego dziecka

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:
 
Cudowne maleństwo😍 i Ty cudowna
Ale słodziak
Przepiękne ujęcie 😍 Roberto słodziak 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak najnowsza okładka Vogue Polska szokuje i daje do myślenia. Świąteczna okładka najpopularniejszego magazynu Vogue Polska jest inna niż typowe grudniowe rozkładówki. Ma w sobie ważny przekaz. Czytaj o tym TU.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com