Kasia Cichopek poza tym, że jest dobrą aktorką, tak samo jest dobrą matką i żoną. Na Instagramie, gdzie obserwują jej ponad 400 tysięcy osób, bardzo często dzieli się zdjęciami swojej kochanej rodziny. Od niedawna znana aktorka serialu "M jak miłość" stała nową prowadzącą programu "Dzień dobry TVN". 

Odważna Małgorzata Socha pokazała kadr z łożka. Fani są przerażeni

Ostatnio Katarzyna Cichopek stała ofiarą oszustów. Między innymi wykorzystali jej wizerunek w reklamie środków na odchudzanie. Oburzona Kasia natychmiast podzieliła się zdjęciem ze swoją publicznością, zaznaczając to, aby ludzie nie wierzyli temu. 

„To jakaś plaga! Kolejne oszustwo! Nie wierzcie w te artykuły. Nie mam z nimi nic wspólnego!!!” -napisała Kasia Cichopek. 

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Kasia Cichopek stała ofiarą oszustów

Justyna Żyła pokazała romantyczne zdjęcie ze swoim partnerem. Wreszcie zakochana Justyna!

Marka firmy zapewniała, że produkt pomoże zrucić kilkanaście kilogramów. Oszuści wykorzystali zdjęcie Kasi, gdzie była ona jeszcze w zaawansowanej ciąży. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Joanna Krupa opublikowała słodkie rodzinne zdjęcie męża i córki. Joanna Krupa -polsko-amerykańska modelka. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Prawie cały swój czas poświęca na rodzinę, w szczególności na wychowywanie dziecka. Rok temu po raz pierwszy stała mamą, urodziła córkę Ashę. Dziewczynka jest najbardziej słodkim dzieckiem polskiego show-biznesu, które kradnie serca setki Polaków. Szczegółowa na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com