Polska aktorka Małgorzata Socha świętnie radzi sobie nie tylko w swojej karierze, a i w życiu rodzinnym. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Z nim wychowuje trójkę dzieci: Zofię, Barbarę i Stanisława. W swoich mediach społecznościowych gwiazda często zamieszcza zdjęcia nie tylko swojej pracy, a i kochanej rodziny. 

Justyna Żyła pokazała romantyczne zdjęcie ze swoim partnerem. Wreszcie zakochana Justyna!

Małgorzata Socha odważyła się na śmiały kadr 

Małgosia ostatnio pochwaliła się zbyt odważnym zdjęciem w swoich mediach społecznościowych. Na foto wiedzimy, jak Socha znajdująca się na łóżku, odzianą w czerwoną, koronkową bieliznę. W taki sposób Małgosia zachcęciła swoją publiczność do oglądania nowych odcinków serialu „BrzydUla 2”.
 
Gotowi na piątkowy wieczór z Violettą??  -napisała Małgorzata Socha.  
Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:
 
Cudowna kobieta

Seksowna i jak kusi!

Prześlicznie wyglądasz Małgosiu,

Pięknie w tej czerwieni.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak mieszka Małgorzata Rozenek? Małgorzata Rozenek-Majdan to według portalu Se.pl jedna z najlepiej zarabiających obecnie celebrytek w Polsce. Szacuje się, że w w przeciągu tego roku mogła zarobić nawet milion złotych na swoich kampaniach reklamowych czy prowadzeniu programów telewizyjnych. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com