Jystyna Żyła dwa lata temu przeżyła nie zbyt przyjemny moment w swoim życiu. Między innymi Justyna rozstała się ze swoim mężem, skoczkiem narciarskim, drużynowym mistrzem świata z Lahti, Piotrem Żyłą. Choć od ich rozwodu minęło sporo czasu, małżonkowie nie rozwiązali jeszcze w pełni swojego konfliktu. Justyna publicznie obwinia Piotra w tym, że ten całkiem nie komunikuje się z ich współnymi dziećmi.

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z córką. Fani nie kryją zaskoczenia: „To Twoja kopia”!

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Chociaż rozwód odbił się niegatywnie w życiu Justyny, kobieta nie straciła wiary w mężczyzn. Obecnie Żyła jest ponownie zakochana! Całkiem niedawna kobieta pochwaliła się współnym zdjęciem ze swoim ukochanym. 

Na foto widzimy, jak Justyna ze swoim partnerem poszła na pieszą wycieczkę. Obejmując się, patrzą na piękne miasto. Wielką uwagę zwrócono na buty mężczyzny. Mimo zimnej jesiennej pogody, odsłonił swoje kostki.

Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie. Z tobą łatwiej dzielić dzień za dniem. Jestem bez żadnych szans, kiedy obok jesteś ty. Niech zostanie wszystko tak, jak jest -napisała zakochana Justyna Żyła. 

Zostawiła dziecko w centrum i poszła do domu się wyspać!

Fani oczywiście zostawiły swoje komentarzy, fani pytali o to, dlaczego, facet by bez skarpetek:

Jeryna kandego, kaj skarpetki?

Pan Żyła taki drobny chłopaczek, a tu dla odniany chłop jak dąb

Szczęścia życzę patrząc na posture Pana obok jest do czego się przytulić 😍 tylko niech Pana schowa kostki bo się zaziebi

Agnieszka Kaczorowska zaskoczyła fanów swoją informacją. W życiu Agnieszki Kaczorowskiej już dawno nie było tak dobrze. Po tym jak z wzajemnością zakochała się w tancerzu Macieju Peli, który tak właściwie początkowo związany był z przyjaciółką aktorki - jej życie wywróciło się do góry nogami. Celebrytka nagle schudła, wzięła ślub z ukochanym we Włoszech, urodziła im się córeczka Emilka, a niedawno kupili dom, którym teraz chętnie się chwalą. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com