Joanna Krupa -polsko-amerykańska modelka. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Prawie cały swój czas poświęca na rodzinę, w szczególności na wychowywanie dziecka. Rok temu po raz pierwszy stała mamą, urodziła córkę Ashę. Dziewczynka jest najbardziej słodkim dzieckiem polskiego show-biznesu, które kradnie serca setki Polaków.

Roksana Węgiel z totalnie nową fryzurą! To kontrowersyjny pomysł, jak na nastolatkę

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

W swoich mediach społecznościowych Joanna Krupa dzieli się zdjęciami swojej małej córeczki, częściej niż fotografiami samej sobie. Ze swoim mężem, biznesmenem Douglasem Nunes, oddają całą swoją miłość do kochanej córki Ashy Leigh. Całkiem niedawna Joanna Krupa opublikowała miłe zdjęcie męża i córki. Na foto widzimy jak mężczyzna razem z dzieckiem leży na kanapie. Śliczna Asha Leigh patrzy w obiektyw kamery.
 
W domu ❤️ @ nunes451 mała dziewczynka tatusia -napisała Joanna Krupa.

Pod zamieszczonym zdjęciem nie zabrakło komentarzy od fanów:
 
"Uwielbiam Was za tą naturalność, normalność, gdy inni tak pozują, wymyślają...", " Najpiękniejszy widok😍ojciec i córeczka", "Kocham", "Uwielbiam".
 
Joanna Krupa pozuje w odważnym stroju. Modelka nawet po narodzinach córeczki nadal wygląda zadbanie i seksownie. Ostatnio gwiazda opublikowała zdjęcie, gdzie zaprezentowała się w seksownym body. Była to reklama marki bielizny, w której Krupa jest twarzą. Kontynację czytaj w naszym artykule. 
 
Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com