Joanna Krupa -polsko-amerykańska modelka. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Prawie cały swój czas poświęca na rodzinę, w szczególności na wychowywanie dziecka. Rok temu po raz pierwszy stała mamą, urodziła córkę Ashę. Dziewczynka jest najbardziej słodkim dzieckiem polskiego show-biznesu, które kradnie serca setki Polaków.

Kinga Duda hałaśliwie świętuje swoje urodziny mimo pandemii. Zdmuchiwała świeczki na torcie w towarzystwie zebranych osób

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Joanna Krupa pokazała pokoik córki w Ameryce. Modelka ostatnio pochwaliła się pokoikiem swojej małej córki. Chociaż widać niecałe pomieszczenie, zauważyliśmy, jak pięknie urządziła pokój Krupa. Oczywiście wielką uwagę przyciągają zabawki Ashy, które są wszędzie. W środku leży kolorowy dziecięcy dywanik. Kontynucję czytaj tutaj

Joanna Krupa zabłysnęła w seksownym stroju

Modelka nawet po narodzinach córeczki nadal wygląda zadbanie i seksownie. Ostatnio gwiazda opublikowała zdjęcie, gdzie zaprezentowała się w seksownym body. Była to reklama marki bielizny, w której Krupa jest twarzą. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Mrowisko

Edyta Pazura opublikowała zdjęcie z córką w wannie: "Gdy urodziłam pierwsze dziecko, nie czułam wielkiej miłości"

Pod zamieszczonym postem nie zabrakło komentarzy od fanów:

Wow

Jesteś piekna

Ulala jaka laseczka 

Śliczna

Tak samo czytaj o tym, jak Martyna Wojciechowska podzieliła się osobistą tragedią. W życiu Martyny Wojciechowskiej dużo się ostatnio dzieje, a to głównie za sprawą jej ostatniego ślubu z Przemkiem Kossakowskim! To wielkie wydarzenie dla podróżniczki, bowiem była ona już niejednokrotnie zaręczona, ale dotychczas nie dochodziło do zaślubin. Tym razem jednak było inaczej.

Zdjęcie (Fotobank GettyImages)

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com