W życiu Martyny Wojciechowskiej dużo się ostatnio dzieje, a to głównie za sprawą jej ostatniego ślubu z Przemkiem Kossakowskim! To wielkie wydarzenie dla podróżniczki, bowiem była ona już niejednokrotnie zaręczona, ale dotychczas nie dochodziło do zaślubin. Tym razem jednak było inaczej.

Jednak w jej życiu nie zawsze było tak kolorowo, a o jednych z trudniejszych sytuacji życiowych Martyna opowiedziała ostatnio na łamach Wysokich Obcasów.

Czy poroniłam kiedyś ciążę? Tak. Czy miałam badania prenatalne? Tak, nawet te zaawansowane, bo podstawowe, przesiewowe okazały się niewystarczające. Czy przepłakałam wiele nocy, zastanawiając się, co zrobię, jeśli okaże się, że płód jest uszkodzony? Tak. Ale wtedy miałam wybór — wyznała Martyna Wojciechowska w wywiadzie dla Wysokich Obcasów.

Gwiazda nie wspominała kiedy to było, jednak bez wątpienia były to dla niej bardzo trudne chwile i to ważne, że nie boi się ona rozmawiać wprost na tak trudne tematy, bowiem swoją postawą wspiera inne kobiety, które przeżyły to, co ona.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com