Kinga Duda, córka prezydenta Polski Andrzeja Dudy przez jakiś czas mieszkała w Londynie. Tam zdobyła dobre wykształcenie prawne. W momencie gdy w Polsce byli wybory prezydenckie Kinga postanowiła na stałe wrócić się do ojczystego kraju, między tym wspierać swojego ojca w tym ważnym dla niego momencie.

Edyta Pazura opublikowała zdjęcie z córką w wannie: "Gdy urodziłam pierwsze dziecko, nie czułam wielkiej miłości"

Kinga Duda mimo pandemii hałaśliwie świętuje swoje urodziny

Chłopaki z Vogule Poland zrelacjonowali to, jak hałaśliwie Kinga Duda świętowała swoje 25-lecie. Na ich instagramowym profilu widzimy nagranie z imprezy. W towarzystwie wielkiego grona osób Kinga zdmuchiwała świeczki na torcie. Mimo panującej pandemii w całym kraju, córka prezydenta postanowiła na dobrą imprezę. Co o tym sądziecie?

Kult nie chce pieniędzy od rządu. Tłumaczy dlaczego

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Kinga Duda świętuje swoje 25-lecie

Kinga Duda i jej urodziny

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak gdzie mieszka Kinga Duda. Do tej pory, jak Andrzej Duda stał prezydentem, ze swoją żoną mieszkali w Krakowie. Później przeprowadziły się do stolicy. Obecnie Kinga Duda mieszka razem ze swoimi rodzicami na Krakowskim Przedmieście. Co ciekawe, wcześniej dziewczyna wcale nie chciała mieszkać w Warszawie. Kontynuację czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com