Edyta Pazura jest żoną znanego polskiego aktora Cezary Pazury. Pomimo wielkiej różnicy w wieku para zbudowała mocną rodzinę. Pazurowie wychowują trójkę dzieci-dwie córki: Amelię i Ritę oraz syna Antoniego. Edyta jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, ostatnio pisaliśmy o tym, jak Edyta Pazura opowiada o swojej strasznej chorobie. Okazuje się, że Edyta miałą depresję. Wszystkie szczegóły kobieta zdradziła na Instagramie. Kontynuację możesz przeczytać tutaj

Małgosia Socha w kolejnej ciąży? Aktorka rozwiewa wątpliwości

Na Instagramie Pazura prowadzi swojego bloga, gdzie zamieszcza zdjęcia oraz opisy o swoim macierzyństwie. Od niedawna opublikowała miłe zdjęcie z córką w wannie, gdzie poruszyła temat depresji poporodowej. Kobieta podzieliła się swoim własnym doświadczeniem.

Gdy urodziłam pierwsze dziecko, wcale nie czułam wybuchających emocji i wielkiej miłości... Pamiętam, że tuż po narodzinach Amelii podeszłam do jej łóżeczka i powiedziałam: "No dobra, Stara... Teraz musimy się poznać i zaprzyjaźnić”. Nie rozumiałam tych wszystkich opowieści o długim oczekiwaniu na bobasa, sfruwającego wprost do serca matki z małej białej, puszystej chmurki - zaczęła wpis.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kult nie chce pieniędzy od rządu. Tłumaczy dlaczego

Później powiedziała o tym, że miłość przyszła za jakiś czas.

Miłość narodziła się z czasem, a ja potrzebowałam go za każdym razem, aby móc poradzić sobie w nowej sytuacji. Długo myślałam, że jest ze mną "coś nie tak". Dlaczego nie jest tak pięknie, różowo i słodko? 

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com