Większość kobiet po porodzie, tak samo jak i nasze polskie gwiadzy, staraja się o to, aby wróćić do swojej byłej formy. Nie wykluczając Małgorzatę Sochę, polską aktorkę, która ma trójkę dzieci. Rok temu narodziła synka Stanisława. I z tego czasu zaczęła ciężka wałkę o piękne i zdrowe ciało. Wcześniej pisaliśmy o tym, Małgorzata Socha udekorowała swoją choinkę. Na Instagram aktorka podzieliła się ciepłym, świątecznym zdjęciem, na którym ona ubiera choinkę. Na foto widać, jaki jest przestronny, jasny pokój. Na drewnianym meblu stoi wielki telewizor, nad kominkiem wisi okropne lustro... kontynuację czytaj tutaj

Małgorzata Socha polska aktorka

Teraz celebrytka podzieliła się zdjęciem, gdzie ona jest na okładce magazynu "Woman Health". Można było tylko popisać się zdjęciem i tyle, ale Małgosia zdecydowała być uczciwą i otwartą.

Julia Wieniawa świętuje ze swoimi przyjaciółmi

Małgorzata Socha w Woman Health

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

"Okładka, o którą w życiu samej siebie bym nie podejrzewała. Nie spodziewałabym się, że ktoś może zaproponować mi taką sportową sesję. Mam nadzieję, że bez zadęcia i ze szczerą prawdą opowiedziałam o tym, jak osiągnęłam formę, której jeszcze w życiu nie miałam. Dziękuję wszystkim którzy mnie wspierali i mobilizowali!: Kasi Pieńkos z centrum fitness Pasja"

Fani natychmiast zaczęli pisać swoje komentarzy: 

"Mega figura zawsze mi się podobała, ale teraz jest taka wyćwiczona, ale nie przećwiczona, super wyglądasz. Gratulacje za wytrwałość, dajesz motywację. Pozdrawiam", "Po trójce dzieci masz lepszą formę, niż zanim zostałaś mamą. Wow! Jesteś ogromną inspiracją i motywacją", "Brawo, przepięknie wyglądasz. Sama wiem, jak ciężko wrócić do formy po porodzie, ale do twojej trochę mi jeszcze brakuje".

Nie zabrakło tak samo komentarzu od znanej polskiej trenerki Anny Lewandowskiej. 

"Brawo kochana, ale jestem z ciebie dumna" - napisała Lewandowska.

13 grudnia 2019 jaki to dzień w Polsce?

Trzeba wspomnieć o tym, aby osiągnąć taką formę, trzeba ciężko pracować i zawsze pilnować swoje jedzenie. To co właśnie i robiła Małgorzata Socha.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com