Polska aktorka Julia Wieniawa zdecydowała już zacząć imprezować święta, a właśnie zorganizowała sobie "śledzika". Do swojego mieszkania zaprosiła Jessicę Mercedes i Macieja Musiałowskiego.

Natalia Siwiec błysnęła na premierze filmu

Julia Wieniawa zaprosiła gości na impreze

W mieszkaniu Julii jest bardzo przytulne i pięknie. Podłoga została wykonana z drzewa włoskiego orzecha, W pokoju znajdują się różne rodzaje roślin domowych. Na drewnianym stoliku nocnym jest duży telewizor. Noworoczne girlandy są zawieszone na zasłonach, z których sam pokój staje się jeszcze jaśniejszy. Na stole jest wiele smacznych przekąsek: różnego rodzaju ser i zestaw smacznych słonych smakołyków. Sama Julia wyglądała jak zawsze uroczo. Na sobie miała czarną krótką sukienkę i czarne sandały. Atmosfera była naprawdę świąteczna i swojska.

Julia Wieniawa organizowała śledzika w swoim mieszkaniu

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Julia Wieniawa i jej przyjaciele

Pod zdjęciem na Instagram Julii Wieniawy pojawiły się komentarzy:

"Śliczne mieszkanie urządzone, Wooo, Julka przytulka".

A jak wam taka impreza Julii, chcielibyście taką samą?

Anna Lewandowska i jej córka tak samo ubrane!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Julia Wieniawa podzieliła się zdjęciem w pieknej sukience. Polska piosenkarka Julia Wieniawa aktywnie prowadzi swoje życie w sieciach społecznościowych. Na ten raz pokazała cudownie zdjęcie z jej fotosesji na śródziemnym morzu. Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiego show-biznesu. Ostatnio pozowała wraz ze swoją mamą, która jest jej menedżerką, na plaże w Sycylii. Więcej o tym, czytaj tutaj. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com