Polska aktorka Julia Wieniawa zdecydowała już zacząć imprezować święta, a właśnie zorganizowała sobie "śledzika". Do swojego mieszkania zaprosiła Jessicę Mercedes i Macieja Musiałowskiego.

Natalia Siwiec błysnęła na premierze filmu

Julia Wieniawa zaprosiła gości na impreze

W mieszkaniu Julii jest bardzo przytulne i pięknie. Podłoga została wykonana z drzewa włoskiego orzecha, W pokoju znajdują się różne rodzaje roślin domowych. Na drewnianym stoliku nocnym jest duży telewizor. Noworoczne girlandy są zawieszone na zasłonach, z których sam pokój staje się jeszcze jaśniejszy. Na stole jest wiele smacznych przekąsek: różnego rodzaju ser i zestaw smacznych słonych smakołyków. Sama Julia wyglądała jak zawsze uroczo. Na sobie miała czarną krótką sukienkę i czarne sandały. Atmosfera była naprawdę świąteczna i swojska.

Julia Wieniawa organizowała śledzika w swoim mieszkaniu

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Julia Wieniawa i jej przyjaciele

Pod zdjęciem na Instagram Julii Wieniawy pojawiły się komentarzy:

"Śliczne mieszkanie urządzone, Wooo, Julka przytulka".

A jak wam taka impreza Julii, chcielibyście taką samą?

Anna Lewandowska i jej córka tak samo ubrane!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Julia Wieniawa podzieliła się zdjęciem w pieknej sukience. Polska piosenkarka Julia Wieniawa aktywnie prowadzi swoje życie w sieciach społecznościowych. Na ten raz pokazała cudownie zdjęcie z jej fotosesji na śródziemnym morzu. Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiego show-biznesu. Ostatnio pozowała wraz ze swoją mamą, która jest jej menedżerką, na plaże w Sycylii. Więcej o tym, czytaj tutaj. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com