Natalia Siwiec bez wątpienia jest samą seksowną i elegancką polską celebrytką. Ona aktywnie prowadzi swój Instagram, na którym dzieli się zdjęciami nie tylko codziennym życiem jako aktorki i mamy, ale czasami pokazuje prowakacyjne zdjęcia na których sporo seksu. Liczba obserwujących jej nalicza ponad milion. I niema w tym cos dziwnego!

Anna Lewandowska planuje podbić rynek niemiecki

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Natalia Siwiec pokaząła się na premierze polskiego filmu "365 dni" w oroczym obrazie. Z czego wzbudziła burchliwe emocje u internautów. Celebrytka ubrała się w mini spodenki oraz prześwitującą bluzę, na którą narzuciła skórzaną kurtkę. Wićej o tym, możesz przeczytać tutaj. 

Na ten raz gwiadza znowu wszystkich zaskoczyła, ale jeszcze tak, że niektórzy prawie stracili wzrok. Własnie na premierze filmu  Jak zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa, której reżyserem jest Maciej Kawulski, już 3 stycznia 2020 roku wchodzi na ekrany wszystkich kin w Polsce. Na dużym ekranie zobaczymy Natalie  w roli Wioletty, która nie przypomina w nim samej siebie. Siwiec zaprezentowała się w długiej, różowej i bardzo błyszczącej sukni. Do tego dobrała różową kopertówkę i sandałki na obcasie.

Natalia Siwiec na premierze filmu

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Polska celebrytka Natalia Siwiec

Syn Beaty Szydło jednak odejdzie od kapłaństwa?

Internauci zaczęli natychmiast komentować zdjęcie Natalii:

"Cudownie Ci w tym kolorze bluzki  coś pięknego, WOW top of the top,  Fenomen !!! Jak można być tak pięknym no jak"

W jednym ze swoich wywiadów celebrytka skomentowała swój udział w filmie:

"Oglądać siebie na dużym ekranie to nie jest komfortowe. Tym bardziej że jest to bardzo specyficzna rola, bo ja tam wcielam się w postać Wioletty, która nie jest atrakcyjną kobietą. W filmie musiałam wyglądać jak najgorzej. Więc troszeczkę odzieram się tam ze wszystkiego, ale z drugiej strony to było moje marzenie. Żeby nie grać Natalii Siwiec, żeby stworzyć postać. Mam nadzieję, że widzom się to spodoba”

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com