Anna Lewandowska to dziś jedna z najlepiej prosperujących businesswoman w naszym kraju. Jako żona Roberta Lewandowskiego mogłaby tylko wygodnie leżeć z nogami wyciągniętymi ku górze, ale ona rozwija swoje pasje, a przy okazji zarabia na tym potężną ilość pieniędzy.

Anna Lewandowska wyznaje jak przygotowuje sypialnie, by dbać o formę Roberta

Lewandowska podbiła serca Polek jako trenerka fitness, która motywuje kobiety do walki o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Popularny blog w zawrotnym tempie przerodził się w świetnie prosperującą firmę i dziś, trudno już nadążyć nad tym, co Ania produkuje. Książki, zdrowa żywność, kosmetyki – to jej główne produkty, które influencerka podpisuje swoim nazwiskiem, tuż obok całej gamy obozów, płyt czy planów treningowych.

Anna Lewandowska zdradza swoje podsumowanie mijającego roku

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Okazuje się jednak, że to Ani nie wystarcza i marzy jej się podbój niemieckiego rynku. Na Instagramie pochwaliła się, że jej aplikacja dietetyczno-treningowa działa teraz także w Niemczech.

"Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B. W tym przypadku mówię... DE. Stało się, kochani. Dziś już oficjalnie premiera aplikacji "Diet Training by Ann" w języku niemieckim. To efekt setek próśb, które do mnie docierały i których nie mogłam zostawić ot tak. I wiecie co wam powiem? Niemcy to dopiero początek!" – chwali się Lewandowska

Czy już wkrótce swoją miłością do sportu i zdrowego odżywiania podbije cały świat?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com