Rafał Maślak jest to polski fotomodel, mister Polski 2014. Był uczestnikiem programów rozrywkowych: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdamiAgent – GwiazdyDance Dance Dance  i Ninja Warrior Polska, a także gospodarzem talk-show Randka z Maślakiem i jurorem w #Supermodelka Plus Size. Jest związany z Kamilą Nicpoń. Z nią wychowuje syna Maksymiliana. 

Edyta Górniak mocno zaskoczyła swoim wyznaniem. Tego nikt się nie spodziewał!

Maślak ma swoje konto na Instagramie, gdzie jest bardzo aktywny. Obserwują go ponad 300 tysięcy osób. Ostatnio model chciał się popisywać swoją kuchnią. W mediach społecznościowych pokazał, jak ona wygląda. 

Przedwczoraj podczas wizyty brata z narzeczoną błysnąłem zapiekanką autorskiego przepisu a dziś czas na szarlotkę! Nie wiem, co mi się stało, ale mógłbym piec coś codziennie. Może czas pójść na jakiś profesjonalny kurs… Ostatnio nawet moja mama zadzwoniła z pytaniem, czy wszystko ze mną OK, bo non stop piekę (na pewno sądzi, że zwariowałem). Przy okazji mogę pokazać Wam w całej okazałości naszą nową kuchnię. No i powiedzcie mi, jak tu nie spędzać wolnego czasu przy garach? -napisał model.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Nietypowe stylizacje gwiazd na American Music Awards

Kuchnia została wykonana w stylu hi-tech. Jest tutaj rząd jasnoszarych szafek, które sięgają aż do sufitu. Nad kuchenną wyspą został zamontowany czarny żyrandol. Uwagę zwracają także bardzo nowoczesne oświetlenie.

Jak Ci się podoba kuchnia polskiego modela?

Tak samo czytaj o tym, jak Małgosia Majdan pokazała swój poranek. Małgorzata Rozenek-Majdan od niedawna urodziła swoje trzecie dziecko, synka Henryka. Maluch stał oczkiem w głowie Małgosi i jej męża Radka. Kontynuację czytaj TU.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com