Niektóre słynne aktorki na przykład zagrali w popularnych filmach oraz serialach będąc w ciąży, ale nikt z widzów tego nie zauważył. Przeczytaj materiał, aby poznać szczegóły.

Oto są aktorki, które odegrały swoje najlepsze role, czekając na dziecko:

Angelina Jolie, „Oszukana”

Angelina Jolie

W przypadku Jolie wizażyści nie musieli nawet ukrywać jej brzucha, ponieważ ona była w pierwszym trymestrze ciąży. Natomiast sama rola była dla Angeliny bardzo trudna, ponieważ jej filmowa bohaterka poroniła dziecko. Zagrać taka role w ciąży jest prawdziwym wyzwaniem psychologicznym.

Lena Headey, „Gra o tron”

Lena Headey

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Lena Headey również była w ciąży podczas kręcenia piątego sezonu „Gry o tron”. Kiedy jej bohaterka, Cersei Lannister, szła nago ścieżką wstydu, Lena Headey była już w piątym miesiącu ciąży. Dlatego w tym odcinku została zastąpiona kaskaderką.

Lena Headey

Reese Witherspoon, „Vanity Fair. Targowisko próżności”

Reese Witherspoon

Wydarzenia w tym filmie rozgrywają się w XVIII wieku, dlatego brzuszek Reese udało się łatwo ukryć za pomocą gorsetów i panierów.

Courteney Cox, „Przyjaciele”

Courteney Cox

Kiedy Lisa Kudrow (Phoebe Buffet) była w ciąży, scenarzyści wymyślili dla niej ciążę i adoptowali scenariusz. Natomiast Monica Geller, zgodnie z fabułą serialu, nie mogla mieć dzieci. Więc kiedy Courteney Cox zaszła w ciąże, ona musiała wybierać odpowiednie pozy i zakładać luźne ubrania. Co prawda, w niektórych odcinkach można było jednak zauważyć, że Courtney czeka na dziecko.

Scarlett Johansson, „Avengers: Czas Ultrona”

Scarlett Johansson

W tym filmie Johansson bardzo często była zastępowana kaskaderami, bo mimo tego, że brzucha jeszcze nie było widać, aktorka bardzo cierpiała na toksykozę i po prostu nie mogla grac w takim stanie.

Drew Barrymore, „Rodzinne rewolucje”

Drew Barrymore

Zauważyliście ciężarny brzuszek aktorki za luźnymi bluzami i workowatymi strojami w tym filmie? Jeśli nie, to znaczy, że styliści wykonały swoją pracę doskonale.

Kate Winslet, „Niezgodna”

Kate Winslet

Udane fasony i kolorystyka ubrań pomogły Kate ukryć ciążę. Natomiast niebezpieczne sceny zostały nagrane już po porodzie.

Blake Lively, „Wiek Adaline”

Blake Lively

W tym filmie Lively grała, będąc już w późnych stadiach ciąży, natomiast udane pozy pomogły jej ukryć brzuch.

Sarah Jessica Parker, „Seks w wielkim mieście”

Sarah Jessica Parker

Odpowiednio dobrane stroje oraz liczne naszyjniki i wisiory pomogły chwilowo ukryć brzuch aktorki w 5 sezonie, ale nie na długo. Dlatego scenarzyści musieli nawet usunąć kilka odcinków i połączyć fabułę.

Helena Bonham Carter, „Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street”

Helena Bonham Carter

„Sweeney Todd” został nagrany, gdy Helena była w pierwszym trymestrze ciąży, więc nie musiała jeszcze chować brzucha. Tylko najbardziej uważni widzowie zauważą, że piersi Carter nieco urosły pod koniec filmu.