Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. Jej szczerość i dystans do siebie jest doceniany, a programy Doroty cieszą się niezwykłą popularnością. Nic dziwnego, jej rewolucje, które przeprowadza w mieszkaniach Polaków są genialne.

Dorota Szelągowska chwali się synem

Prezenterka, która jest córką Katarzyny Grocholi zapracowała sama na swoje nazwisko. Dodatkowo, Dorota z wdziękiem dawkuje informuje na swój temat, a na światło dzienne wychodzi tylko to, co sama prezenterka opowie.

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Mrowisko

Dorota Szelągowska szaleje na 18. urodzinach syna!

Szelągowska ma dwójkę dzieci, a córeczkę Wandę urodziła w 2018 roku. Projektantka wnętrz wyznała już, że w ciąży bardzo dużo przytyła. Jej kompleks był na tyle duży, że w tym okresie w ogóle nie pokazywała się na tak zwanych „salonach”. Okazało się jednak, że pomimo, iż od tego czasu, Dorocie udało się zrzucić wagę, nadal czuje się niekomfortowo w swoim ciele.

„Ciągle czuję się najgrubszym człowiekiem świata, a już gdzieś przeczytałam, że schudłam osiemdziesiąt kilogramów. Założę szpilki, czarny garnitur, pomaluję się i nieźle wyglądam. To tyle. Oczywiście, komplementy są wspaniałe, ale stanie na czerwonym dywanie niekoniecznie. Dziwnie się wtedy czuję. Ale nie narzekam na to, po prostu z tego nie korzystam. Jest to część mojej pracy i jeśli muszę to zrobić, robię to, ale w żaden sposób mnie to nie łechce i nie jest to dla mnie przyjemne. Mogłabym spędzić ten czas na tysiąc fajniejszych sposobów, na przykład leżąc w piżamie na kanapie i oglądając serial” - wyznała w wywiadzie dla Plejady.

Doceniacie szczerość prezenterki?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com