Fabienne Wiśniewska jest córką Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Obecnie dziewczynka dużo czasu spędza w domu, dlatego ma dużo czasu. Ostatnio postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie, a właśnie przefarbować swoje włosy na ...niebiesko. Miłość do niezwykłych kolorów na pewno  odziedziczyła od swojego ojca. Ale nie wszystko poszło zgodnie z planem dziewczynki. Fryzurę musiał ratować znany polski fryzjer - Kajetan Góra.

Agnieszka Włodarczyk pokazała swoje ciało w stroju kąpielowym i zaskoczyła swoich fanów (FOTO)

W swoich mediach społecznościowych pokazał efekt "Przed" i "Po". I trzeba się przyznać, że rożnica jest naprawdę wielka! 

A teraz przypadek, z którym się spotkałem. Tak kończą dzieci niewychodzące w domu. Uczące się zdalnie. Zaczyna im się tak nudzić, że postanawiają zrobić sobie niebieskie włosy- SAMODZIELNIE. Bądź przy pomocy mamy. Ciekawi was efekt? Plan ich działań był niejasny. Do tej pory nie wiem, co było w zamiarze- napisał na Instagramie.

Instagram Kajetan Góra

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój poranek. Właśnie tak zaczyna się dzień celebrytki

Na początek Fabienne chciała być blondynką, ale w końcu zmieniła swoje zdanie. Kajetan zrobił z dziewczynki naturalną brunetkę. 

Instagram Kajetan Góra

Czytaj tak samo o tym, jak piękna Marcelina Zawadzka w kusym bikini! Marcelina Zawadzka to przepiękna kobieta. Nie bez powodu otrzymała przecież tytuł Miss Polonia. Niestety ostatnio jej życie zawodowe nieco się skomplikowało. Wszystko przez aferę finansową, w którą nieszczęśliwie została wplątana.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com