Aktorka Agnieszka Włodarczyk jest dobrym przykładem tego, jak można pięknie wyglądać w wieku 40 lat. Zazdrościć mogą nawet 20-letnie dziewczynki. Od niedawna zaczęła się spotykać ze swoim nowym partnerem. Im okazał się sportowiec Robert Karaś. Z nim ona tworzy dobrą parę i dzieli się współnymi zdjęciami.

Dominika Ostałowska znalazła się w trudnej sytuacji finansowej

Na Instagramie Agnieszka ma ponad 150 tysięcy obserwujących. Aktorka bardzo często lubi zamieszczać swoje odważne zdjęcia, gdzie prezentuje swoje piękne ciało. Całkiem niedawna pochwaliła się kolejnym seksownym foto. Między innymi pokazała foto z wakacji, gdzie zaprezentowała swoją piękną figurę w stroją kąpiełowym.

Z okazji zbliżającego się black friday, leżę sobie na plaży i podziwiam widoki 😉 #bezcenne #niczegotuniepotrzeba -napisała gwiazda.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Magdalena Schejbal pokazała odważny kadr z łóżka. Poszczególną uwagę zwrócono na jej nóżki

Fani oczywiście zostawiły swoje komentarzy:

Cudownego wypoczynku ♥️

Miłego wypoczynku w raju! Figura ogień

Pięknie..

Tak samo pisaliśmy o tym, jak Anna Mucha w odważnym body zaskoczyła swoich fanów. Polska aktorka, Anna Mucha, najbardziej znana z serialu "M jak miłość" uwielbia przerażać swoją publiczność. Gwiazda ma swoje konto na Instagram, gdzie często publikuje swoje prowakacyjne zdjęcia. Może pokazać się z odsłoniętą piersią lub zaprezentować swoje pośladki. Po urodzeniu dwójkę dzieci celebrytka nadal wygląda pięknie i zadbanie. Więcej na ten temat czytaj TU. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com