Joanna Krupa -polsko-amerykańska modelka. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Prawie cały swój czas poświęca na rodzinę, w szczególności na wychowywanie dziecka. Rok temu po raz pierwszy stała mamą, urodziła córkę Ashę. Dziewczynka jest najbardziej słodkim dzieckiem polskiego show-biznesu, które kradnie serca setki Polaków. 2 listopada Asha Leigh obchodziła swoje pierwsze urodziny. W tym dniu Joanna opublikowała słodkie zdjęcie z córeczką, pokazując, jaką on jest już dorosłą.

Legendarna wokalistka Tina Turner świętuje 81 urodziny!

Joanna Krupa pokazała, jak spędza czas ze swoją córką Ashą

Modelka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Od niedawna zamieściła słodki kadr, gdzie pokazała, jak spędza wieczór ze swoją małą myszką Ashą Leigh. Razem oglądają telewizor. 

Cuddle buddy 👩‍👧 Moj misiu do tulenia -napisała Joanna Krupa.

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Córka Wiśniewskiego nieskuteczne ufarbowała swoje włosy. Sytuację uratował dobry fryzjer

Pod zdjęciem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów, wszyscy jak zawsze zachwycali się śliczną dziewczynką:

Słodkie

Najcudowniejsze dzieciątko show-biznesu!! Pani Asiu gratuluję z całego serca!! Uwielbiam na Malutką patrzeć, aż bym ją sama wyściskała!! 

Przepiękna jest malutka Asha ❤️

Dwie ślicznotki na jednym zdjęciu 🤗❤️ Buziaki

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój poranek. Małgorzata Rozenek-Majdan jest znana polska celebrytka. 10 czerwca urodziła swojego trzeciego syna Henryka. Dziecko obecnie jest najbardzej popularnym maluszkiem w polskim show-biznesie. Jego szczęśliwe rodzice często dziełą się zdjęciami i pokazują go z różnych ujęć. Małgosia i Radek w żadny sposób nie oszczędzają na swoim synku, kupują dla niego wszystko to, co jest najlepsze. 

Fotobank GettyImages

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com