Zdrójkowski i Gąsiewska byli znaną parą polskiego show-biznesu. Bliżej poznali się na planie serialu Rodzinka.pl. Oprócz tego, razem wzięli udział w jednym z programów Polsatu „Story of my life”. Do tego ogromny sukces przyniósł im inny program stacji TVP Dance dance dance”, na którym para otrzymała zwycięstwo. 

Dorota Szlelągowska wyznaje z jakimi kompleksami się boryka

Zdrójkowski i Gąsiewska

Do tego momentu nie było słychać, ani widać, że między parą coś jest nie tak. Zawsze byli jako jedno całe i uczciwe pokazywali swoją miłość. Jednak w ostatnich czasach coś sytuacja się pogorszyła. Portał Pudełek podaje informację, że między słynna parą na planie zaczęła się wielka kutnia. 

"Wiktoria wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem na planie serialu. Przez prawie godzinę nie mogła się uspokoić”

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Sam Adam Zdrójkowski zdecydował skomentować tą sytuację. Mówi, że między nim i Gąsiewską była kłotnia, ale to zdarza się u większości par. Tak samo przypuszcza, że ktoś na planie po prostu daje tą informację, która nie powinna być rozpowszechniana. 

Zdrójkowski i Gąsiewska rozstali się?

"To jest jakiś absurd. Była kłótnia, ale największą aferą jest to, że mamy po prostu kreta na planie, który rozpowiada wszystko, co się dzieje”

Więc, na razie informacja o tym, że Zdrójkowski i Gąsiewska oficjalnie sie rozstali, nie jest podtwierdzona. Zobaczymy, jak sytuacja potoczy się dalej. 

Bajkowy baby shower Weroniki Marczuk

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Adam Zdrójkowski odmiawia w picu w swoim barze.  Aktor Adam Zdrójkowski jest najbardziej znany w Polsce z roli Kuby Boskiego serialu Rodzinka.pl. Wiadomo, że jak większość polskich celebrytów, Adam ma swój własny biznes, a konkretnie, bar alkoholowy "Rykowisko" w samym centrum Warszawy. Działalność prowadzi ze wspólnikiem Rafałem. Ten bar bardzo dobrze korzysta z popularności. Więcej na ten temat, czytaj tutaj. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com