Aktor Adam Zdrójkowski jest najbardziej znany w Polsce z roli Kuby Boskiego serialu Rodzinka.pl. Wiadomo, że jak większość polskich celebrytów, Adam ma swój własny biznes, a konkretnie, bar alkoholowy "Rykowisko" w samym centrum Warszawy. Działalność prowadzi ze wspólnikiem Rafałem. Ten bar bardzo dobrze korzysta z popularności. W miejscu zawsze znajdują się tłumy ludzi i nigdy nie bywa nudno.Jak wiadomo w większości przypadków, właściciele swoich instytucji, zmuszenie di częstego picia alkoholu z goścmi.

Adam Zdrójkowski

Zdrójkowski odpowiedział na to, co on mówi, kiedy jemu proponują wypić w barze:

Magda Narożna pokazała swoje zdjęcie w bikini

"Jakbym miał codziennie z kimś się tam napić, to pewnie byłbym alkoholikiem. Na szczęście zawsze, kiedy tam jestem, to przyjeżdżam samochodem. Wtedy mogę pokazać kluczyki i powiedzieć, że jestem samochodem. Ale w piątki i soboty, jak najbardziej zapraszam. Najczęściej jestem przy barze" - przyznał.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Tak samo mówił o różnych innych szczegółach, dotyczące pracy:

"Jeżeli chodzi o fakturę, i rzeczy związane z papierologją, co trzeba pod czas prowadzenia baru robić, to mam wspólnika Rafala. On cały czas siedzi i pyka na komputerze"

Adam Zdrójkowski polski aktor

Polska aktorka Katarzyna Figura pojawiła się z nową fryzurą

Adam Zdrójkowski występował w "Tańcu z gwiazdami" i w programie "Dance, Dance, Dance".

Prywatnie związany jest z Wiktorią Gasiewską - również aktorką.

Wcześniej pisaliśmy o znanych restauracji, otworzone przez polskich celebrytów. Na co dzień w telewizji patrzymy na znanych aktorów, prezenterów, piosenkarzy, tancerzy, którzy cała swoją energię oddają na swoją karierę. Ale mało kto wie, że oprócz pracy w kadrze, gwiazdy zajmują się przedsiębiorstwem. Otwierają jeden, a może nawet więcej biznesów. Proponujemy Ci zobaczyć znane bary i restauracje polskich celebrytów. Dalej czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com