Każda z nas z pewnością ma swój typ urody faceta, który ją zachwyca. Jednak to nie stoi na przeszkodzie różnym serwisom i organizacjom, by robić swoje "rankingi". I tak serwis fillgap.news przygotował zestawienie oparte nie tylko na urodzie, ale także umięśnienia i sposobu bycia panów, którzy zasłużyli na miano "przyzstojniaków 2020".

Kto w tym roku zasłużył na takie wyróżnienie?

Miejsce 10 Robert Pattinson

„Ten przystojny aktor urodził się 13 maja 1986 roku. To, co czyni go jednym z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, to jego hipnotyzujące oczy, które wystarczą, by doprowadzić każdą dziewczynę do szaleństwa”.

Miejsce 9 Brad Pitt

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

„Bez wzmianki o tym 56-letnim amerykańskim aktorze lista 10 najprzystojniejszych mężczyzn świata nie byłaby kompletna. Brad Pitt ma bardzo atrakcyjne oczy i głęboki, cudowny, męski głos”.

Miejsce 8 Bradley Cooper

„Ten idealny, przystojny mężczyzna ma błękitne jak ocean oczy i swoim uwodzicielskim uśmiechem potrafi odegrać każdą rolę. Znalazł się na liście Najseksowniejszych żyjących mężczyzn magazynu „People” w 2011 roku”.

Miejsce 7 Henry Cavil

„Odtwórca roli Wiedźmina oraz Supermena ma niesamowitą muskulaturę i wyraźnie zarysowaną linię żuchwy, co czyni go jeszcze bardziej męskim”.

Miejsce 6 David Beckham

„Słynny piłkarz był kiedyś uznany jako najseksowniejszy żyjący mężczyzna i po spojrzeniu na niego, w dalszym ciągu nikt nie może się z tym nie zgodzić”.

Miejsce 5  Ian Somerhalder

"Ten wysoki i przystojny aktor urodził się 8 grudnia 1978 roku. Karierę rozpoczął w wieku 12 lat. Stał się popularny dzięki roli w „Pamiętnikach wampirów”. Oprócz niesamowitego wyglądu, Somerhader ma również… bardzo seksowne włosy”.

Miejsce 4  Omar Borkan Al Gala

„Urodzony 23 września 1989 roku w Bagdadzie w Iraku Omar Borkan Al Gala to poeta, aktor i sensacja internetowa; jeden z mężczyzn, którzy byli zbyt seksowni jak na Arabię Saudyjską. Był najbardziej podziwianym przystojnym facetem na Bliskim Wschodzie przez kobiety. A teraz jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie”.

Miejsce 3  Chris Evans

„Chris urodził się 13 czerwca 1981 roku w USA. Jest oszałamiającym facetem o niesamowitym wyglądzie, który stawia go na szczycie listy najprzystojniejszych mężczyzn na całym świecie. Najbardziej imponującą i pociągającą cechą są jego niebieskie oczy”.

Miejsce 2  Tom Cruise

„Cruise to jeden z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Urodził się 3 lipca 1962 roku, ale nie ma to w jego przypadku znaczenia. Kobiety z całego świata szaleją za jego czarującym wyglądem i wytworną osobowością”.

Miejsce 1  Hrithik Roshan

„Najprzystojniejszy mężczyzna świata. Szał wielu indyjskich dziewcząt - Hrithik jest najbardziej znanym aktorem Bollywood. Urodzony 10 stycznia 1974 roku w Indiach, jest najbardziej rozpoznawalnym aktorem i tancerzem. Roshan zasługuje na miejsce w pierwszej dziesiątce ze względu na swoją czarującą osobowość”.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com