Joanna Krupa jakieś czas temu poświęcała całą swoją uwagę i czas tylko na karierę. Natomiast w momencie, gdy po raz pierwszy stała mamą, jej świat całkiem się zmienił. Rok temu powitała córkę Ashę Leigh. Dziecko stało oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców: Joannę i jej męża Douglasa.

Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

Na Instagramie Krupy możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć małej Ashy. Znamy już o tym, co dziewczynka lubi najbardziej robić, jaki ma pokój i w czym się ubiera. 2 listopada dziewczynka obchodziła roczek. Z tej okazji Krupa napisała wzruszające słowa w swoich mediach społecznościowych. 

Marzyłam o tobie przez 41 lat. Marzenia się spełniają. Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin, mój aniele - napisała celebrytka. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Jak widać, macierzyństwo dało nowych kolorów w życiu Joanny. Jak się niedawno okazało, Joanna Krupa planuje drugie dziecko! W rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że z mężem starają się o dziecko.

Skandal w małżeństwie Małgorzaty Sochy. Aktorka postawiła mężowi warunek

No takie są plany. Strasznie bym chciała mieć drugie dziecko. Zawsze marzyłam, żeby mieć takie duo, dwójkę. Ale zobaczymy, wszystko jest nie tylko w moich rękach, co ma być to będzie, ale strasznie bym chciała - wyznała Krupa.

Kto wie, może w najbliższym czasie dowiemy się o dobrych wiadomościach!

Fotobank GettyImages

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com