Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej znanych osób w polskim show-biznesie. Swoją wielką rozpoznawalność zdobyła dzięki programie "Królowe życia". Gwiazda jest aktywna w swoich mediach społecznościowych. Tam pokazuje prawie wszystko: swoje codzienne życie, siebie z makijażem i bez, syna Conana i imprezy z przyjaciółkami.

Ulubiony kosmetyk Lewandowskiej . Odmłodzi skórę w 10 minut

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie nowo urodzonego Conana

Ostatnio Dagmara zaskoczyła wszystkich jednym niezwykłym zdjęciem w swoich mediach społecznościowych. Dokładnie opublikowała zdjęcie, gdzie jest po porodzie. Młoda Dagmara trzyma 4-dniowego syna Conana. 

4 -dniowy Conanek 💖💖💖💖💖💖💖💖I ja 😛Bez sztucznych rzęs , permanentnego makijażu i kilograma szpachli 😜Ale za to z BARDZOOO wyskubanymi brwiami .😛😛😛🙈😜😜💖💖 @conanbestia -napisała Dagmara Kaźmierska. 

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Kupiłam mieszkanie dla syna i córki, ale nie przepiszę na nich aktu darowizny, mam warunek. Zarówno syn, jak i córka byli bardzo rozczarowani"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Basia Kurdej-Szatan mówi o planach wprowadzenia szczepionek w Polsce: "Uważam, że każdy powinien mieć wybór"

Pod postem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów:

Dresik obowiązkowo musi być 💪 miłość w oczach 😍 szczęście w ramionach 

Ojejku jaki malutki Conan❤️❤️❤️ Bardzo się zmieniłaś od tamtego czasu💖 ale i teraz i kiedyś wyglądasz po prostu jak top model 😂😍😍 Jesteś wspaniała!

Pięknie! Dobra babka jesteś! 

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com