Temat koronawirusu jest numer 1 w dzisiejszych czasach. Cała ludzkość walczy z tym. Od następnego roku w Polsce rząd planuje wprowadzić obowiązek szczepień na COVID-19. Ktoś z tym się zgadza, a ktoś całkiem nie. Każdy ma na to swój punkt wiedzenia. 

Matylda Damięcka została pobita na marszu

Barbara Kurdej-Szatan komentuje obowiązek szczepionek w Polsce

Rzad planuje wprowadzić obowiązkowe szczepionki, które pomogą w walce ze szczepionką. Co na ten temat myśli sama Barbara Kurdej-Szatan?

Nie jestem antyszczepionkowcem, ale też nie należę do osób, które uważają, że powinniśmy się na wszystko szczepić. Na przykład na grypę się nigdy nie zaszczepiłam -powiedziała w rozmowie z "Plejadą". 

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Adam Małysz potwierdza doniesienia o jedynej córce

Gwiazda tak samo uważa, że zmuszać każdego obywatela do szczepionki nie jest rozsądnym rozwiązaniem. 

Uważam, że każdy powinien mieć wybór. Natomiast nie jestem ekspertem i trudno mi się wypowiadać na ten temat. Cała sytuacja wydaje się być lekko przerażająca, a szczepionki powinny być dokładnie przetestowane. Jest za wcześnie, aby takie decyzje podejmować i żeby nam narzucać nakaz szczepienia -dodała aktorka.

Tak samo czytaj o tym, jak Edyta Górniak uważa, że nie ma pandemii, a w szpitalu leżą statyści. Edyta Górniak, która już od kilku miesięcy głosi, iż nie powinniśmy nosić maseczek, a szczepienia to największe zło. Piosenkarka twierdzi też, że trudna sytuacja w szpitalach jest upozorowana, a w szpitalach leżą statyści. Na chorobę też ma swoją teorię. O tym szczegółowo czytaj TU. 

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com