Prezenterka Anna Wendzikowska nie patrząc na obecną sytuację w świecie postanowiła wyjechać na urlop. Ze swoimi córkami wybrała do tego przepiękne miejsce -Dubaj. Teraz celebrytka cieszy się gorącym słońcem i relaksuje się na plaży. 

Detektyw Rutkowski świętuje urodziny syna. Tak się teraz wyprawia imprezę dla 7-latka

W swoich mediach społecznościowych Wendzikowska opublikowała kadr z Dubaju, gdzie zaprezentowała się w urokliwej stylizacji. Miała na sobie cielisty, jednoczęściowy strój kąpielowy. Narzuciła na niego białe wdzianko, do tego opaska z chusty i okulary przeciwsłoneczne. Poszczególną uwagę przyciągał widok wyżej.

vitamin sea 💦 na plaży najlepiej, bo można chodzić bez maski ☺️ #dubai #lamerbeach #lamerbeachdubai #sundayfunday -napisała Anna Wendzikowska.

Popularne wiadomości teraz

„Mąż jest bezrobotny od dłuższego czasu i mój ojciec postanowił mu pomóc, ale powiedział, że sam sobie poradzi. Od dwóch lat już to robi”

„Po tym, jak go zdradziłam, mój mąż wrócił, ale mi nie wybaczył. Nie zapomniał. Przeprowadziliśmy się do innego miasta, ale to nie pomogło”

Kiedy natura postanowiła odpocząć! Dzieci celebrytów, które mają pecha ze swoim wyglądem

Na co swędzą dłonie? Presądy związane ze swędzeniem

Wałęsa ostro o Rydzyku. Chyba trochę przesadził

Pod zamieszczonym postem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów:

Ja chrzanię!!!! Petarda! 🔥🔥🔥❤️

Boska Anna 😘

Anka Ty już przesadzasz 😍
 
idealnie
 
 
Lara Gessler pochwaliła się prezentem na święta. W tym roku święta dla Lary Gessler będą całkiem inne. Boże Narodzenie gwiazda będzie obchodzić już w trójce. Chociaż święto jeszcze nie nadeszło, Lara otrzymała już swój prezent! Celebrytka pochwaliła się zdjęciem z małą córką Nenę na tłe przepięknej choinki i napisała: 
 
Ja już swój prezent na te Święta dostałam♥️🐻🎄 Dziękuję @piotr.szelag -napisała restauratorka.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com