Krystian Wieczorek odgrywa jedną z czołowych postaci w "M jak miłość". Rola ta bez wątpienie przyniosła mu popularność i możliwość zagrania w innych produkcjach.

Oprócz serialu o rodzinie Mostowiaków, Wieczorek wciela się w postać głównego bohatera w "Komisarz Alex". Rola ta była przejęta po innym aktorze.

Czym zajmowała się Małgorzata Rozenek zanim była sławna? Wreszcie prawda wyszła na jaw

Fani tego serialu z pewnością się więc zesmucą, bowiem okazuje się, że aktor przez pracę przy nowym serialu dla Polsatu - odejdzie z serialu TVP. 

Popularne wiadomości teraz

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Dobra wiadomość jest taka, że fani Krystiana Wieczorka wciąż będa mogli oglądać go w "M jak miłość" no i w nowym serialu konkurencyjnej stacji. Jednak co stanie się z serialem "Komisarz Alex"? Producenci zapewniają, że serial nie zejdzie z anteny, a po prostu w czołową postać wcieli się inny aktor. Kto taki?

Super Express donosi, że „(nowy) aktor ma być bardziej męski i charyzmatyczny od poprzedniego, gdyż jego bohater wychowywał się na ulicy, jest szorstki i dobrze się bije”. Z nieoficjalnych informacji wynika, że do roli tej rozważani są: Lesław Żurek, Kamil Maćkowiak i Michał Czernecki.

Od lewej: Lesław Żurek, Kamil Maćkowiak, Michał Czernecki

Który z panów najlepiej sprawdziłby się w tej roli?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com