Od 4 edycji Big Brothera minęło już 13 lat. Edycje wygrała Jolanta Rutowicz. Ghyba każdy z nas pamięta jak rozpętała  medialną aferę wokół  pluszowego jednorożca, który rzekomo został porwany, a następnie odbity przez Marcina Najmana. Rutowicz potem dostała się do programu Gwiazdy tańczą na lodzie .

Wałęsa ostro o Rydzyku. Chyba trochę przesadził

Jolejnym etapem  kariery Rutowicz był emitowany w TV4 reality show z elementami serialu komediowego J&J, czyli Jola i Jarek. Rutowicz wystąpiła w nim z Jarosławem Jakimowiczem. W 2009 roku wyjechała do Stanów Zjednoczonych ponoć robiąc karierę w modelingu.Gwiazda słynęła z długich sztucznych paznokci  i lateksowych ubrań. Dziś jest blondynką , zoperowała sobie nos , który był jej kompleksem.

Zobacz jak dziś wygląda Jola. Podoba Ci się jej zmiana?

Popularne wiadomości teraz

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

Więcej artykułów na kolezanka.com