Anna Mucha jest to znana polska aktorka, która swoją rozpoznawalność otrzymała dzięki serialu "M jak miłość". Kilka lat temu znajdowała się w związku z polskim dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Po czterech latach związku, one się rozstali. Ma dwóch dzieci: Stefanię i Teodora z Marcelem Sorą. Ostatnio stało wiadomo, że obok siebie Mucha ma nowego mężczyznę. Im jest polski aktor Kuba Wons.

Najlepsza piłkarka na świecie stała się popularna dopiero po tym zdjęciu. Kim jest Pernille Harder

Anna jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie jej obserwują ponad 800 tys. ludzi. 40-letnia gwiazda uwielbia wrzucać swoje "kontrowersyjne" zdjęcia. Czasami może pokazać swoją odsłoniętą pierś czy pośladki. 

Całkiem niedawna Mucha opublikowała kolejne swoje piękne zdjęcie, gdzie znajduje się w samym sweterku. Poszczególną uwagę zwrócono na przepiękne, wysmarowane, opalone nóżki.

Popularne wiadomości teraz

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

dziś mięciutka ... moj Syn uwielbia się do mnie przytulać... któregoś dnia dość niefortunnie rzucił się na mnie i na łóżko i opadł na bodaj jedyną moją wystającą kość - biodrową. wstał i z wyrzutem powiedział: myślałem, że jesteś mięciutka! no to jestem. ostatecznie nie mogę zawieść Syna 😜 -napisała Mucha na Instagramie.

Może paść historyczny wyrok w sprawie Tomasza Komendy

Oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów:

Boska😊😊🤩

Uwielbiam 😘😘😘😘!!!!!!

Piekna fotka ❤️ pozdrawiam serdecznie 😍
 
Więcej ciekawych artykulow na kolezanka.com