Michał Szpak zaczął swoją karierę w show-biznesie, gdy jeszcze był młodym chłopcem. Na scenie pojawił się po raz pierwszy, w wieku 21 lat. Pojawił się na przesłuchaniu pierwszej edycji talent show TVN X Factor. Wtedy zdobył drugie miejsce w programie. Także jest zwycięzcą Festiwalu Piosenki Rosyjskiej z utworem „Oczy czarne”, reprezentant Polski z utworem „Color of Your Life” w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji. 

Anna Mucha pokazała swoje przepiękne nóżki! Fani są zachwyceni wyglądem aktorki

26 listopada Michał Szpak obchodził swoje 30-lecie. Imprezę świętował w gronie najbliższych osób. Także w rozmowie z mediami zdradził, że jego impreza trwała nie jeden dzień.

A impreza urodzinowa jeszcze przede mną. To jest tajemnica, ale moje urodziny nie trwają jeden dzień, a bardziej dwa miesiące – zdradził dla portalu JastrzabPost. 

Popularne wiadomości teraz

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdradzają sekret ich długotrwałego związku. Nawet w czasie pandemii nie rozstali się

Otóż na Insta Story Michał Szpak pochwalił się tym, jak świętował swoje urodziny u siostry Ewy. Gwiazdor pokazał się z balonami, które byli w kształcie 30-stki. Obok znajdowała się przepiękna wielka choinka. Sam Michał miał na sobie jak zawsze niezwykłą stylizację, biały kostium, a na nogach są...rękawiczki. No cóż, przyznajmy się, że jest to jak zawsze...zjawiskowo!

Michał Szpak świętuje swoje urodziny!

Więcej ciekawych artykulow na kolezanka.com