Michał Szpak zaczął swoją karierę w show-biznesie, gdy jeszcze był młodym chłopcem. Na scenie pojawił się po raz pierwszy, w wieku 21 lat. Pojawił się na przesłuchaniu pierwszej edycji talent show TVN X Factor. Wtedy zdobył drugie miejsce w programie. Także jest zwycięzcą Festiwalu Piosenki Rosyjskiej z utworem „Oczy czarne”, reprezentant Polski z utworem „Color of Your Life” w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji. 

Anna Mucha pokazała swoje przepiękne nóżki! Fani są zachwyceni wyglądem aktorki

26 listopada Michał Szpak obchodził swoje 30-lecie. Imprezę świętował w gronie najbliższych osób. Także w rozmowie z mediami zdradził, że jego impreza trwała nie jeden dzień.

A impreza urodzinowa jeszcze przede mną. To jest tajemnica, ale moje urodziny nie trwają jeden dzień, a bardziej dwa miesiące – zdradził dla portalu JastrzabPost. 

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy mój mąż nie chciał naprawiać kranu ani wykonywać prac domowych, przestałam dla niego gotować"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdradzają sekret ich długotrwałego związku. Nawet w czasie pandemii nie rozstali się

Otóż na Insta Story Michał Szpak pochwalił się tym, jak świętował swoje urodziny u siostry Ewy. Gwiazdor pokazał się z balonami, które byli w kształcie 30-stki. Obok znajdowała się przepiękna wielka choinka. Sam Michał miał na sobie jak zawsze niezwykłą stylizację, biały kostium, a na nogach są...rękawiczki. No cóż, przyznajmy się, że jest to jak zawsze...zjawiskowo!

Michał Szpak świętuje swoje urodziny!

Więcej ciekawych artykulow na kolezanka.com