Piosenkarka Ewa Farna, jak i większość gwiazd, zawiesiła swoją pracę po rozpoczęciu pandemii. Obecnie celebrytka dużo czasu poświęca dla swojej rodzinie. Jest żoną Martina Chobota, razem z nim wychowuje małego synka Artura. W swoich mediach społecznościowych bardziej pokazuje swoje prywatne zdjęcia. 

Gabriel Seweryn zdradza tajemnicę! Stalker to fikcja!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ewa Farna pokazała swoją sylwetkę, gdzie znacznie schudła. Gwiazda opublikowała kolejne zdjęcie, gdzie mogliśmy zobaczyć, że bardzo dużo schudła. Fotografia wykonana z koncertu, gdzie Ewa zaprezentowała się w czarnej sukni w kropeczki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

Na Instagramie celebrytka rzadko kiedy chwali się zdjęciami swojego męża i syna. Ale ostatnio postanowiła opublikować sesję zdjęciową ze swoim mężem Martinem Chobotem. Na foto widzimy, jak Farna tuli partnera i robi wąsy z jego włosów.

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Najbardziej mnie kreci to, ze jest dobrym czlowiekiem. Gdyby bylo na swiecie wiecej ludzi jak on to: a) trzeba by bylo produkowac wiecej szamponow i ze dwa razy wieksze czapki🧢🧶 b) nawet @mgortat13 mialby w domu szczotke do wlosow 🤟🏼 c) bardziej by nas ciagnelo do prawdy niz do chciwosci za wszelka cene 😶 d) byloby wiecej dzieci, ktore chca byc jak tata ❤️ Zdjecie z magazynu Autor in- o i dla kompozytorow i autorow -napisała Ewa Farna. 

Pod zdjęciem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów. Wszyscy zachwycali się szczęśliwą parą!

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com