Aneta Zając jest znana polska aktorka, która otrzymała swoją popularność dzięki serialu Pierwsza miłość. Od niedawna gwiazda dokonała świętną metamorfozę, a właśnie zrzuciła kilka dodatkowych kilogramów. Teraz w swoich social mediach celebrytka z wielką przyjemnością dzieli się pięknymi zdjęciami swojego nowego wyglądu i widać, że jest bardzo szczęśliwą.

Anna Mucha pochwaliła się zmianą w wyglądzie. Gwiazda nie może się na siebie napatrzeć

Z nowym wyglądem w życie aktorki przyszła i nowa miłość. Aneta Zając już od kilka miesięcy spotyka się z nowym partnerem. Przypominamy, że aktorka znajdowała się w związku z Mikołajem Krawczykiem, z nim urodziła dwóch synów: Roberta i Michała. 
 
Teraz gwiazda dzieli się zdjęciem swoich synów i partnera. Na Instagramie widzimy jak chłopaki gotują razem z partnerem mamy. 
 
"Gotują, a ja mam wolne" - napisała szczęśliwa Aneta Zając.
 
Fani zostawiły mnóstwo swoich komentarzy:
 
Anetko super 😊wiadomo ich trzech,to traktują Cię jak księżniczkę🤗
 
Piękny widok😍mężczyźni ,którzy kochają dzieci swoich kobiet sa kochani przez te kobiety 100 razy bardziej
 
Super mężczyźni!
 
Słodziaki 
 
Magda Gessler wybrała prezent świąteczny dla Neny. Magda Gessler prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Ostatnio znana restauratorka została babcią. Jej córka Lara urodziła swoją pierwszą córeczkę o uroczym imieniu Nena. Cała rodzina oszalała na punkcie dziewczynki. Dumna babcia początkowo zapewniała, że nie będzie się wtrącać w wychowanie Neny, ale stara się z nią spędzać każdą wolną chwilę.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa