Sylwester to dla wielu wyjątkowa noc. Ostatnia noc w ciągu roku najczęściej jest obchodzona bardzo hucznie. Jeśli ktoś nie wybierał się na bal zawsze mógł skorzystać z zabawy w domu przy dźwiękach muzyki ulubionej stacji, do której zapraszani są artyści światowej klasy.

Odszedł światowej sławy projektant mody Pierre Cardin

Oczywiście ten rok jest zupełnie inny i wszyscy jesteśmy zmuszeni pozostać w domach i spędzić sylwestra w niewielkim gronie. Tak do tej pory spędzała go także Alicja Majewska, która od 20 lat nie śpiewała na dużych imprezach.

Powód jest prosty. Alicja zwyczajnie nie do końca wyobrażała sobie siebie przed tak ogromnym tłumem ludzi...

Dziewczynki śpiewały z odkrytymi ramionami, para buchała im z ust. Pewnie dałabym radę, ale w studio jest bezpieczniej

Popularne wiadomości teraz

Co wydarzyło się w życiu osobistym Marty Manowskiej

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Na tegorocznego zupelnie innego niż zwykle sylwestra Alicja Majewska została zaproszona do stacji Polsat. Śpiewanie odbędzie się w studio bez udziału publiczności. Jednak takie rozwiązanie bardzo pasuje piosenkarce.

Suknia gotowa w szafie, to pierwsza rzecz, forma pewnie dopisze, bo Bozia łaskawa i tak mi jakoś przez ostatnie 50 lat forma dopisuje. To jest wyjątkowy Sylwester, bo będziemy dla państwa śpiewali w studio, na żywo (...). Będą sobie państwo mogli ze mną pośpiewać, wznosząc tego szampana za lepszy nowy rok

Prócz Alicji Majewskiej na żywo zagrają w studiu Bajm, Doda, Enej, Sylwia Grzeszczak, Sławomir, Michał Szpak, Michał Wiśniewski i Mandaryna, Czadoman, After Party, Feel, Piersi, Brave&Antek Smykiewicz, Daj to głośniej.

Na publiczność czeka też mała niespodzianka! Do zobaczenia w Sylwestra w Polsacie!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com