Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w czerwcu 2020 roku zostali rodzicami. Na świat pojawił się ich współny synek Henryk. Dla Małgosi to już trzecie dziecko, tak jak od pierwszego związku z Jackiem Rozenkiem ma dwóch synów. Natomiast Radek tylko w tym roku poczuł, co to znaczy być ojcem. 

Ostatnio Majdanowie zagościły w studiu Dzień Dobry TVN. Opowiadali o swoim ukochanym synku Heniu. Radek Majdan jeszcze od momentu USG wiedział o tym, kim z zawodu będzie jego syn.

Jak wyglądają i czym się zajmują? Oto ukochane żony polskich skoczków narciarskich

Byliśmy na USG i Henio miał tak mocno otwarte palce, i Radosław mówi: On ma szeroki rozstaw palców, idealny do bramkarza. Ja myślałam, że on żartuje. Patrzę na niego, a on jest śmiertelnie poważny – wspomina Małgosia.

Popularne wiadomości teraz

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Radek Majdan oczywiście marzy o tym, aby jego syn poszedł w jego ślady. Ale kto wie, może chłopczyk zeche wziąć coś od swojej mamy?

Jestem blisko teraz, żeby potem go do tego namówić. Jeżeli będzie szedł w kierunku baletu, to nie będę mu robił problemu, natomiast na pewno zabiorę go na mecz, nie balet. Razem dzisiaj oglądamy mecze w telewizji. Sadzam go, żeby dźwięk stadionu dobrze mu się kojarzył. Najważniejsze oczywiście, bo to tak pół żartem, żeby znalazł swoją pasję w życiu -powiedział Radek Majdan. 

Maryla Rodowicz nie wystąpi w Sylwestra: "Zdziwiłam się, bo ja chętnie zawsze przyjmowałam zaproszenia"

Dodatkowo szczęśliwi rodzice zdradziły, jak opiekują się nad małym dzieckiem:

Mój jest dzień, Radzia jest noc (…). Zupełnie nieświadomie wprowadziliśmy pewne podziały. Radosław powiedział, że ma wpływ na to, żeby go karmić w nocy, dzięki temu ma szansę nawiązać relację. Bo często mężczyźni znajdują swoje dzieci dopiero, jak zaczynają mówić, chodzić – mówiła Małgosia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com