Znany polski piosenkarz Michał Szpak otrzymał swoją wielką rozpoznawalność po tym, jak pojawił się w programie "X Factor". Wtedy zdobył drugie miejsce i bardzo zapamiętał się swoją niezwykłą stylizacją. Właśnie po tym momencie zaczęła się jego wielka kariera muzyczna. 

29 grudnia Szpak udzielił wywiadu dla Agnieszki Hyży. Transmisja odbyła się na profilu facebookowym stacji Polsat. Wokalista powiedział o tym, jakim dla niego był 2020 rok:

"Naprzeciw wszystkiemu ten rok był dla mnie piękny. Był czasem, który spędziłem z rodziną, przyjaciółmi, czasem, który pozwolił mi na rozwój siebie, na dokonywanie nowych wyborów. To był totalny rok transformacji, ale w takim pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nawet jeśli to jest bardzo ciężkie i wymaga dużego poświęcenia, to jednak dla mnie ten rok był bardzo pozytywny"

Małgorzata Rozenek w szałowej czerwonej stylizacji. Jej torebka kosztuje krocie

Potem dodał, że z powodu pandemii mu bardzo brakuje jego pracy, między innymi koncertów oraz spotkania z jego publicznością:

Michał Szpak
Michał Szpak

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Krawczyka otwiera się o Marianie Lichtmanie. Emocjonalne słowa, które poruszają serca

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

"Oczywiście bardzo brakuje mi koncertów, bardzo jest mi przykro, że nie mogę się spotykać z ludźmi, ze swoimi muzykami, na scenie, że nie mogę siebie wyrażać jako artysta sceniczny, ale uważam też, że czasami w życiu jest potrzebna taka przerwa. Przy tak bardzo intensywnym pięcioletnim okresie twórczości musiała kiedyś taka przerwa nastąpić i nastąpiła w sposób naturalny i ja się z tego powodu cieszę po prostu. Wiem, że to może być dziwne" - 

Co ważne, Michał szpak zapowiedział, że zamierza całkowicie zmienić swój wygląd!
 
"Absolutnie nie można powiedzieć, że się nudziłem i że zmarnowałem ten czas. To czas po prostu nowych rzeczy, które będą się działy już w przyszłym roku, mam nadzieję, że uda się je zamknąć. Nie próżnowałem, trochę siedziałem w studio, trochę obmyślałem to, co będzie się działo w przyszłym roku, trasę, wizerunek".

Co on ma na myśli?

"O zmianie wizerunku wolałbym nie mówić, zanim tego nie zrobię. Obetnę włosy, to będzie największa zmiana wizerunkowa"- powiedział na koniec Szpak. 

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com