Małgorzata Rozenek-Majdan choć niedawno urodziła trzecie dziecko nie zwlania tempa i wciąż angażuje się w nowe projekty zawodowe. Mimo to, nie odkłada rodziny na drugi plan i stara się z nimi spędzać każdą wolną chwilę, co chętnie uwiecznia na fotografiach, które potem publikuje w swoich social-mediach.

Tym razem, celebrytka wraz z mężem udali się do Dzień Dobry TVN, by podsumować swój wielki rok. Był on bowiem dla nich bardzo udany. Małżeństwu urodziło się upragnione dziecko, Małgonia dostała rolę w filmie Patryka Vegi, a także rozpoczęły się tym roku nagrania do nowego show TVN "Rozenek cudnie chudnie", który ma pokazać jak sławna mama wraca do formy sprzed ciąży. Według wielu rankingów Rozenek jest także typowana do miana najlepiej zarabiającej w tym roku celebrytki. Czy można było więc wyobrazić sobie lepszy rok?

Jakie byli pierwsze damy Polski? Za co ich lubi polski naród?

Małgonia na tę okazję podsumowania swojego genialnego roku wybrała także wyjątkową stylizację. Skórzane spodnie typu dzwony, wysokie botki z łańcuchem i czerwony płaszcz w militarnym stylu zwrócił uwagę paparazzi. Jednak to, co zwróciło naszą największą uwagę to aksamitna czerwona torebka, która idealnie wpasowowała się w klimat looku.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Małgorzata Rozenek-Majdan

Piotr Kraśko po latach pokazał zdjęcie syna. Nie dość, że przystojny to jeszcze utalentowany

Jeśli Wam także ta torebka wpadła w oko - mamy niestety niemiłą wiadomość, bowiem torebka ta ze słynną klamrą Gucci nie należy do najtańszych. W internetowym butiku marki kosztuje ponad 2,5 tysiąca dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje prawie... 9 tysięcy!

Dalibyście tyle pieniędzy za małą torebkę?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com