Justyna Steczkowska to znana polska piosenkarka. Swoją największą rozpoznawalność zdobyła po tym, jak wzięła udział w "Szansa na sukces". Poza tym Justyna wystąpiła w kilku filmach takie jak: "Justyna", "Jak poślubić milionera" czy "Bilboard" i serialach "Zaklęta", "Niania". Także pojawiała się w muzycznych programach telewizyjnych. Mogliśmy ją oglądać w "The Voice of Poland" czy "Jak oni śpiewają".

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak spędziła Sylwestra. W ten dzień miała obok siebie wyjątkowe towarzystwo

Justyna Steczkowska opublikowała zdjęcie sprzed lat

Piosenkarka z okazji dwudziestej piątej rocznicy działalności artystycznej postanowiła opublikować swoje zdjęcie sprzed lat. Wtedy tylko się zaczynała jej kariera.

Kochani, początkiem Nowego Roku wzięło mnie trochę na wspomnienia. W końcu to 25-lecie mojej pracy, przesunięte o rok z wiadomych powodów. Znalazłam stare zdjęcie, które chyba nigdy nie było tutaj publikowane, zrobione przez Adama Krzykwę ze Stalowej Woli. To właśnie on zrobił pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową w moim życiu. Niestety już nie żyje, ale pozostawił po sobie mnóstwo wspaniałych zdjęć. Był prawdziwym pasjonatem swojej pracy. Bardzo się zmieniłam? -napisała gwiazda. 

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

GoggleBox: Agnieszka Kotońska opublikowała świąteczne zdjęcie z partnerką syna. Fani sugerują, że dziewczyna jest w kolejnej ciąży

Fani szybko zaczęli zostawiać swoje komentarzy:

Pasuje Ci ten mrok i czerń 

Nic się nie zmieniałaś Jus. Kochana jesteś jak wino, im starsza tym piękniejsza.

Tylko wypiękniałaś Justynko.

Jak dla mnie wcale się nie zmieniłaś, tylko rzęsy Ci zgęstniały i ciut urosły