Trudno uwierzyć, że starsza córka Borysa Szyca ma już 16 lat. To owoc związaku aktora z Anną Bareją i choć para rozstała się, gdy Sonia miała zaledwie rok, to Borys starał się być dobrym ojcem.

Początkowo było to bardzo trudne bowiem aktor borykał się z problemem alkoholowym. Teraz stara się nadrobić tamten czas i spędza z córką wiele chwil. Widać także, że mają ze sobą dobry kontakt.

Edyta Górniak modli się za prawdę. Piosenkarka bardzo martwi się sytuacja w USA.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Borys złożył córce życzenia.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Jak to możliwe... 16 lat minęło jak jeden dzień. No może dwa ... Jesteś mądrą, piękną i wrażliwą osobą, córeczko. Życzę Ci, żebyś była szczęśliwa, zdrowa i żebyś robiła to, co kochasz. Na ostatnim zdjęciu widać, co kochasz najbardziej... a ja najbardziej kocham Ciebie! Sto lat.

Fani Borysa natychmiast pospieszyli z życzeniami. Większość komentarzy odnosiła się jednak do podobieństwa córki do ojca.

Ale córka podobna do Pana. Cóż za podobieństwo! Mały Borysek! Klon taty.

Składamy najlepsze życzenia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com