Królowa Elżbieta i jej małżonek książę Filip zaszczepili się na Covid-19. O tym poinformował media rzecznik prasowy Pałacu Buckingham.

Królowa i książę Edynburga otrzymali dziś szczepienia na COVID-19 -czytamy.

Maryla Rodowicz jest rozczarowana. Może stracić majątek

Od tego czasu, jak zaczęła się pandemia koronawirusa Królowa Elżbieta ze swoim mężem maksymalnie ograniczyła kontakt ze wszystkimi. Także zaczęła się mniej pojawiać się na publicznych wystąpieniach. Cały swój czas królowa spędza się w swoim zamku w Windsorze. 

Fotobank GettyImages
Fotobank GettyImages

Popularne wiadomości teraz

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Jak podają źródła BBC oraz Agencji Reutera, królowa bardzo chciała, aby wiadomość o jej zaszczepienia została rozpowszechniona. W taki sposób chciała uciąć wszelkie spekulacje na temat szczepionek. 

Sylwia Madeńska postawiła na mocną metamorfozę. Celebrytka ścięła swoje piękne włosy

Wielka Brytania zajmuje piąte miejsce w świecie w liczbie chorych ludzi na Covid -19. Kampania ze szczepionek zaczęła się w kraju pod koniec grudnia. W pierwszej kolejności wakcynę otrzymali osoby starsze i personel szpitala. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Sylwia Madeńska postawiła na mocną metamorfozę. Sylwia Madeńska stała sie popularną celebrytką za sprawą udziału w programie Love Island. Show okazało się być dla tancerki wielkim sukcesem. Nie dość, że dziewczyna zaszła do finału, to jeszcze znalazła w nim miłość - tak jej się wtedy wydawało. Wygrana z Mikołajem Jędruszczakiem poprowadziła ich do Tańca z Gwiazdami. Tam także występowali razem. Parze nie szło jednak najlepiej, a po drodze doszło nawet do ich rozstania. Para na swoim Instagramie wydała nawet specjalne oświadczenie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com