Królowa Elżbieta i jej małżonek książę Filip zaszczepili się na Covid-19. O tym poinformował media rzecznik prasowy Pałacu Buckingham.

Królowa i książę Edynburga otrzymali dziś szczepienia na COVID-19 -czytamy.

Maryla Rodowicz jest rozczarowana. Może stracić majątek

Od tego czasu, jak zaczęła się pandemia koronawirusa Królowa Elżbieta ze swoim mężem maksymalnie ograniczyła kontakt ze wszystkimi. Także zaczęła się mniej pojawiać się na publicznych wystąpieniach. Cały swój czas królowa spędza się w swoim zamku w Windsorze. 

Fotobank GettyImages
Fotobank GettyImages

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Jak podają źródła BBC oraz Agencji Reutera, królowa bardzo chciała, aby wiadomość o jej zaszczepienia została rozpowszechniona. W taki sposób chciała uciąć wszelkie spekulacje na temat szczepionek. 

Sylwia Madeńska postawiła na mocną metamorfozę. Celebrytka ścięła swoje piękne włosy

Wielka Brytania zajmuje piąte miejsce w świecie w liczbie chorych ludzi na Covid -19. Kampania ze szczepionek zaczęła się w kraju pod koniec grudnia. W pierwszej kolejności wakcynę otrzymali osoby starsze i personel szpitala. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Sylwia Madeńska postawiła na mocną metamorfozę. Sylwia Madeńska stała sie popularną celebrytką za sprawą udziału w programie Love Island. Show okazało się być dla tancerki wielkim sukcesem. Nie dość, że dziewczyna zaszła do finału, to jeszcze znalazła w nim miłość - tak jej się wtedy wydawało. Wygrana z Mikołajem Jędruszczakiem poprowadziła ich do Tańca z Gwiazdami. Tam także występowali razem. Parze nie szło jednak najlepiej, a po drodze doszło nawet do ich rozstania. Para na swoim Instagramie wydała nawet specjalne oświadczenie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com