Powszechnie znana polska restauratorka Magda Gessler w ostatnich czasach ma dużo ciekawego na swojej głowie, a więc od niedawna stworzyła swój kanał na Youtube Magda Gessler, gdzie dzieli się swoimi pysznymi daniami.

Dziwna bzdura Juztyny Żyły

Po tym, jak skończył się program Kuchenne rewolucje, Gessler zdecydowała nie siedzieć na jednym miejscu, a rozwijać się dalej. Tak, wspólnie z Kubą Wojewódzkim, gwiazda stworzyła kanał na Youtube. W dzisiejszych czasach on korzysta z wielkiej popularności i zdążył naliczyć wielką ilość fanów. Możliwe, że Magda tak zanurzyła się w swoją pracę, że zapomniała o jednym ze swoich ganów.

Polska restauratorka Magda Gessler

Na facebookowym profilu, jedna pani napisała niezadowolony post. Widać, że kobieta jest bardzo wściekła.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Magda Gessler

"Pani Magdo, w czerwcu wygrałam kolację z panią na konkursie Mazurskiej Manufaktury. Do tej pory nie ma żadnych informacji w tej sprawie, mimo wielokrotnych próśb...Czy kolacja dojdzie kiedyś do skutku?" - napisała ona.

Pod postem pojawiło się wiele zdziwionych reakcji. Wszyscy nalegają na to, aby Magda Gessler na to zareagowała i w końcu wypełniła swoją obiecaną nagrodę.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Magda Gessler przygotowała predświąteczny catering dla polaków. Niema w Polsce takiego człowieka, który by nie znał popularną Magdę Gessler. Jest ona znaną restauratorką i prowadzi swój program, który się nazywa Kuchenne rewolucje. Od niedawna gwiazda stała aktywnie rozkręcać swój kanał na Youtube Magda Gessler, gdzie ona dzieli się swoimi niezwykłymi przepisami smacznych potraw. Wcześniej mogliśmy obejrzeć, jak samodzielnie przyrządza potrawy w programie „Sexy kuchnia Magdy Gessler” na kanale Food Network. Miała również swój własny program kulinarny w latach 90. ubiegłego wieku, do którego zapraszała znamienitych kucharzy. Kontynuację czytaj w naszym artykule