Justyna Żyła, była żona szkoczka narciarskiego Piotra Żyły, regularnie publikuje swoje zdjęcia w swoim Instagram, na których widać, jak żyje. Często pokazuje swoje umiejętności w kulinarii i miłość do sportu. Ona już nie dzieli się informacją i zdjęciami swojego byłego męża. Ma całkiem nowe zycie. Na każdym ze zdjęć, Justyna wstawia swój oryginalny podpis. 

Nie żyje pierwsza dziewczyna Bonda

Ostatnio Żyła opublikowała przedświąteczne zdjęcie. Ona wstawiła swój niezwykły wpis. Dla większości to było całkowiecie nie zrozumiało. teraz wszyscy zastanawią, co na myśli miała Justyna Żyła?

Justyna Żyła napisała nie zrozumiałe słowa

"Biegajcie ... Ja pierwszy raz do lat mam czas dla „rodziny która kocha się inaczej, a czasem bardziej 'Moja bestia Jak u Was?" - napisała Justyna. 

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Do tego, wcześniej gwiazda opublikowała na swoim Instastories relację. Wtedy tak samo nic nie było zrozumiale, co ona miała na myśli. 

"Jestem! a jak mi si nie chce rzici ruszyć ,będzie ze z Quczajem mamy deal niw mamy ,zesz ku..a się mi tak niw chce bo serio mi się nie chce#######zrobie ta d..e" - treść wiadomości opublikował portał Pudelek. 

Justyna Żyła w swoim Instagram dzieli się imiejętnościami kulinaryjnymi

Ciężko, sobie wyobrazić, z jakich powodów Justyna robie takie wpisy, natomiast większość sugeruje, że wynika to z ostatnich zmian z życiu kobiety. 

Tomasz Lis pokazał siebie w szpitalu. Wygląda nie za bardzo...

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Dominika Gwit pokazała świętną metamorfozę. Polska aktorka Dominika Gwit nie długo się cieszyła po swojej metamorfozie. Nie wiadomo z jakich powodów, gwiazda ponownie zyskała dodatkowe kilogramy. Może to stres, może jedzenie, a może coś innego, sama Gwit to w żadny sposób nie komentowała. Poza tym, gwiazda nie wstydzi się swojej wagi i z wielkim pozytywem pokazuje swoje umiejętności taneczne. Wićej na ten temat, czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com