Polska aktorka Dominika Gwit nie długo się cieszyła po swojej metamorfozie. Nie wiadomo z jakich powodów, gwiazda ponownie zyskała dodatkowe kilogramy. Może to stres, może jedzenie, a może coś innego, sama Gwit to w żadny sposób nie komentowała. Poza tym, gwiazda nie wstydzi się swojej wagi i z wielkim pozytywem pokazuje swoje umiejętności taneczne. Ostatnio, pisaliśmy o tym, jak Dominika Gwit i Krzysztof Ibisz razem pokazali swój przedświąteczny taniec. Więcej na ten temat, czytaj w naszym artykule. 

Wieloletni partner Kory znów zakochany

Dominika Gwit po metamorfozie

Niektórzy nie rozumią politykę Dominiki Gwit, kiedy ona w śmiały sposób pokazuje swoje nie idelane ciało. Dlatego ostatnio na nią upadła fala niegatywnych komentarzy na jej Instagram:

"Pomijając już fakt, że jest ona obleśna jak mało kto, to współczucia dla jej organizmu: stawy, wątroba, trzustka, żyły. Zamiast robić z siebie debilkę i latać po ściankach, niech pomyśli o swoim zdrowiu. Potrafi się tylko głupio uśmiechać i pieprzyć te swoje farmazony. A ten jej facet jest typowym feedersem: tuczy ją jak maciorę. A ona się cieszy z własnej głupoty chyba"

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Gwit jakoś mówiła o tym, że na słowa ona w żadny sposób nie reaguje. I uważa, że ci ludzie, które tak piszą, mają ogromny problem w swoim własnym życiu. W swoim Instastories Gwit jakoś powiedziała:

 

"Skoro macie potrzebę znęcania się nad ludźmi w sieci, to znaczy, że macie jakiś problem. Albo jesteście chorzy psychicznie, albo macie gigantyczne kompleksy, albo jesteście bardzo nieszczęśliwymi ludźmi. To, co robicie, nie jest normalne. Jeżeli macie problem, idźcie do lekarza, albo sobie z kimś pogadajcie"

Victoria i David Beckhamowie ochrzcili swoje dzieci

Ostatnio aktorka podzieliła się mikołajkowem zdjęciem. Na nim ona wygląda ślicznie i radosnie. Na sobie ma długą czerwoną sukienkę i oczywiście świąteczną czapkę Mikołaja.

Dominika Gwit podzieliła się miłym zdjęciem

Widać, że hejterzy zmienili swoje zdanie i napisali sporo przyjemnych komentarzy:

"Cudna, królowa jest tylko jedna, jesteś genialna, przepięknie ci w tym kolorze, klasa sama w sobie"

Polska aktorka Dominika Gwit

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com