Polska aktorka Dominika Gwit nie długo się cieszyła po swojej metamorfozie. Nie wiadomo z jakich powodów, gwiazda ponownie zyskała dodatkowe kilogramy. Może to stres, może jedzenie, a może coś innego, sama Gwit to w żadny sposób nie komentowała. Poza tym, gwiazda nie wstydzi się swojej wagi i z wielkim pozytywem pokazuje swoje umiejętności taneczne. Ostatnio, pisaliśmy o tym, jak Dominika Gwit i Krzysztof Ibisz razem pokazali swój przedświąteczny taniec. Więcej na ten temat, czytaj w naszym artykule. 

Wieloletni partner Kory znów zakochany

Dominika Gwit po metamorfozie

Niektórzy nie rozumią politykę Dominiki Gwit, kiedy ona w śmiały sposób pokazuje swoje nie idelane ciało. Dlatego ostatnio na nią upadła fala niegatywnych komentarzy na jej Instagram:

"Pomijając już fakt, że jest ona obleśna jak mało kto, to współczucia dla jej organizmu: stawy, wątroba, trzustka, żyły. Zamiast robić z siebie debilkę i latać po ściankach, niech pomyśli o swoim zdrowiu. Potrafi się tylko głupio uśmiechać i pieprzyć te swoje farmazony. A ten jej facet jest typowym feedersem: tuczy ją jak maciorę. A ona się cieszy z własnej głupoty chyba"

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Gwit jakoś mówiła o tym, że na słowa ona w żadny sposób nie reaguje. I uważa, że ci ludzie, które tak piszą, mają ogromny problem w swoim własnym życiu. W swoim Instastories Gwit jakoś powiedziała:

 

"Skoro macie potrzebę znęcania się nad ludźmi w sieci, to znaczy, że macie jakiś problem. Albo jesteście chorzy psychicznie, albo macie gigantyczne kompleksy, albo jesteście bardzo nieszczęśliwymi ludźmi. To, co robicie, nie jest normalne. Jeżeli macie problem, idźcie do lekarza, albo sobie z kimś pogadajcie"

Victoria i David Beckhamowie ochrzcili swoje dzieci

Ostatnio aktorka podzieliła się mikołajkowem zdjęciem. Na nim ona wygląda ślicznie i radosnie. Na sobie ma długą czerwoną sukienkę i oczywiście świąteczną czapkę Mikołaja.

Dominika Gwit podzieliła się miłym zdjęciem

Widać, że hejterzy zmienili swoje zdanie i napisali sporo przyjemnych komentarzy:

"Cudna, królowa jest tylko jedna, jesteś genialna, przepięknie ci w tym kolorze, klasa sama w sobie"

Polska aktorka Dominika Gwit

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com