Cała Polska codziennie śledzi za stanem zdrowia znanego polskiego dziennikarza Tomasza Lisa. Jeszcze kilka tygodni temu Lis dostał udaru i trafił do szpitala. Od tego momentu większość zaczęła się martwić o jego życie. Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Tomasz Lis napisał bardzo dziwny komentarz na swoim Twitterze. Co wywołało u wielu jeszcze bardziej żalu i niepokoju. Więcej na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Katarzyna Warnke zachwycona nową rolą mamy

Na ten raz możemy nie tylko przeczytać komentarze Tomasza Lisa, a i zobaczyć, jak on wygląda. Ponad tydzień dziennikarz spędził w szpitalu. Po wszystkich płotkach, rozmowach, które krążyli się obok niego, sam on zdecydował się na to, aby pokazać wszystkim samego siebie i tym samym podziękować za wspieranie. 

Tomasz Lis pokazał się w szpitalu

"Reakcje na informacje o moich zdrowotnych perypetiach były zdecydowanie ponad nasz internetowo-twitterowy standard, co mnie bardzo ucieszyło. Za wszystkie dobre słowa i ciepłe myśli serdeczne dziękuję"

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Oczywiście, dziennikarz nie mogł nie pogratułować wszystkich z okazji nadchodzących świąt.

"Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy w tych dniach uporczywie studiują wzrokiem sufity w pustych mieszkaniach, salach szpitalnych, domach opieki i hospicjach.Niech nadchodzące urodziny Boga choć na chwile ułatwią Wam szczególnie trudną w tych dniach walkę z cierpieniem, samotnością i smutkiem. Trzymajcie się!"

Polski dziennikarz Tomasz Lis

Katarzyna Warnke zachwycona nową rolą mamy

Także dodał:

"Wszystkim Wesołych Świat. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc „pod” pamiętali, że to cześć życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać. Zdrowia, szczęścia. Siły w chwilach bezsilności i pokory w czasach siły, wszystkim"

Musimy zwrócić uwagę, że Tomasz Lis dobrze napisał zdania, więc wynika to z tego, że żadnych naruszeń z pisaniem tekstów, dziennikarz nie ma. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com