Cała Polska codziennie śledzi za stanem zdrowia znanego polskiego dziennikarza Tomasza Lisa. Jeszcze kilka tygodni temu Lis dostał udaru i trafił do szpitala. Od tego momentu większość zaczęła się martwić o jego życie. Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Tomasz Lis napisał bardzo dziwny komentarz na swoim Twitterze. Co wywołało u wielu jeszcze bardziej żalu i niepokoju. Więcej na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Katarzyna Warnke zachwycona nową rolą mamy

Na ten raz możemy nie tylko przeczytać komentarze Tomasza Lisa, a i zobaczyć, jak on wygląda. Ponad tydzień dziennikarz spędził w szpitalu. Po wszystkich płotkach, rozmowach, które krążyli się obok niego, sam on zdecydował się na to, aby pokazać wszystkim samego siebie i tym samym podziękować za wspieranie. 

Tomasz Lis pokazał się w szpitalu

"Reakcje na informacje o moich zdrowotnych perypetiach były zdecydowanie ponad nasz internetowo-twitterowy standard, co mnie bardzo ucieszyło. Za wszystkie dobre słowa i ciepłe myśli serdeczne dziękuję"

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Oczywiście, dziennikarz nie mogł nie pogratułować wszystkich z okazji nadchodzących świąt.

"Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy w tych dniach uporczywie studiują wzrokiem sufity w pustych mieszkaniach, salach szpitalnych, domach opieki i hospicjach.Niech nadchodzące urodziny Boga choć na chwile ułatwią Wam szczególnie trudną w tych dniach walkę z cierpieniem, samotnością i smutkiem. Trzymajcie się!"

Polski dziennikarz Tomasz Lis

Katarzyna Warnke zachwycona nową rolą mamy

Także dodał:

"Wszystkim Wesołych Świat. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc „pod” pamiętali, że to cześć życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać. Zdrowia, szczęścia. Siły w chwilach bezsilności i pokory w czasach siły, wszystkim"

Musimy zwrócić uwagę, że Tomasz Lis dobrze napisał zdania, więc wynika to z tego, że żadnych naruszeń z pisaniem tekstów, dziennikarz nie ma. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com